آرشیو خبر کد خبر: 14056     

فراخوان هفتمین جشنواره مد و لباس فجر منتشر شد

مهر
فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر از سوی دبیرخانه این رویداد منتشر شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۱ آبان ساعت 10:19

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر، در سال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» از سوی کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور و با همکاری و مشارکت هنرمندان طراح، تولیدکنندگان، اساتید علمی و دانشگاهی، مراکز آموزشی، انجمن ها و تشکل های صنفی و برخی از سازمان ها و نهاد ها مانند ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان­ ها، سازمان های صنعت معدن و تجارت صدا و سیما، آموزش و پرورش، اتحادیه­ های عضو کمیسیون­ های کارگروه ساماندهی مد ولباس کشور و نقش موثر خبرگزاری ها برگزار خواهد شد.

از جمله اهداف برپایی این جشنواره می‌توان به بستر سازی، به کارگیری و اشاعه نمادها، نشان ها و مولفه های هویت اسلامی، ایرانی درعرصه مد و لباس و سبک زندگی، معرفی و کاربردی کردن آثار برگزیده و هدایت بازار پوشاک به سوی تولید داخلی و تشویق مردم به پرهیز از انتخاب و مصرف الگوهای بیگانه و تقویت اقتصاد مقاومتی با ایجاد اشتغال پایدار و ارج نهادن چهره‌های ماندگار هنر، مد و صنعت لباس و نساجی و تشویق طراحان مستعد و تجلیل از دست اندرکاران موفق صنعت نساجی و تولید پوشاک داخلی اشاره کرد.

این فراخوان در بخش های طراحی لباس، طراحی پارچه، طراحی جواهرات و زیورآلات، طراحی کیف و کفش، مسابقه زنده طراحی لباس، علمی دانشگاهی، صنعت و فناوری های نوین، بخش بین الملل، انجمن ها و موسسات هنری مد و لباس، استان ها و اقوام منتشر شده است.

شرایط و مقررات عرضه محصولات کاربردی اسلامی ایرانی و فروش غیر متمرکز جدیدترین دستاوردهای این عرصه نیز در این فراخوان آورده شده است.

 به دنبال برگزاری مستمر جلسات برنامه­ریزی و تاکید اعضا و درخواست شرکت­کنندگان دوره­های قبل، فراخوان این دوره از جشنواره حداقل دو ماه زودتر از دوره ­های پیشین منتشر می شود.

متن کامل فراخوان هفتمین جشنواره بین‌المللی مد و لباس فجر  را در سایت بنیاد ملی مد و لباس کشور به نشانی http://www.iranmode.com/   بخوانید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامد , مدل مو , مدل لباس ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: