آرشیو خبر کد خبر: 10304     

فراخوان اهداء خون اصحاب رسانه در پایتخت

دعوت از خبرنگاران، عکاسان و فعالان روابط عمومی برای پیوستن به کمپین ˝من یک اهداء کننده خون هستم˝.
تاریخ انتشار :۱۳۹۴ پنج شنبه ۱۷ دي ساعت 14:24

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سازمان انتقال خون استان تهران با مشارکت سازمان مردم نهاد "نواندیش بصیر" از کلیه مدیران مسئول، سردبیران، خبرنگاران، عکاسان و فعالان روابط عمومی رسانه های شهر تهران دعوت بعمل می آورد تا با پیوستن به کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" در این امر انسان دوستانه مشارکت نمایند.

بنابر این گزارش، پیش از این هنرمندان، دارندگان خودروهای کلاسیک، ورزشکاران و .. با اهداء خون خود به کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" پیوسته اند.

پیش از این مدیرکل انتقال خون استان تهران گفته بود که اکنون وضعیت ذخیره خون برای مراکز درمانی و بیمارستانی قابل قبول است، اما اهداء کنندگان خون بویژه اهداء کنندگان مستمر، بیش از پیش در زمان سردی و آلودگی هوا با اهدای خون خود باید یاری گر انتقال خون و نجات بخش بیماران نیازمند به خون و فرآوردهای آن باشند.

بر این اساس فعالان اصحاب رسانه پس از ارسال نام و نام خانوادگی و مشخصات رسانه خود به شماره 2146648-0910، جهت پیوستن به کمپین و اهداء خون خود با در دست داشتن کارت ملی در روز دوشنبه 21 دیماه ساعت 15 به سازمان انتقال خون استان تهران واقع در خیابان وصال مراجعه نمایند.

شایان ذکر است بنر این کمپین به منظور امضاء خبرنگاران و عکاسان آماده گردیده که در آینده در جشنواره کمپین "من یک اهداء کننده خون هستم" به نمایش درخواهد آمد.

 

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: