آرشیو خبر کد خبر: 13845     

عملکرد مسابقات آینده سازان ورزش تهران

باشگاه خبرنگاران تهران
در نشست شورای معاونین اداره کل ورزش و جوانان استان تهران، گل محمدی بر ارائه گزارش عملکرد مسابقات آینده سازان ورزش تهران با رعایت شاخص های ارزیابی و تلاش برای اجرای مرحله دوم آن تاکید کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۳ مهر ساعت 12:17
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، در جریان این نشست که با حضور اعضای شورا برگزار شد، اجرای برنامه های هفته تربیت بدنی مورد بررسی قرارگرفت و مقرر شد تا در اسرع وقت نسبت به تهیه بولتن برنامه های پیش بینی شده این مناسبت اقدام گردد.

مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران در این جلسه، با اشاره به جذب اعتبارات و تخصیص مناسب آن افزود: خوشبختانه ستاد2020 زمینه لازم را برای حمایت از هیئت های ورزشی فراهم کرد تا از این پس براساس فعالیت هیئت ها، اعتبارات، تخصیص یابد.
 
گل محمدی با تشکر از رؤسای واحدهای ستادی، حوزه ها و شهرستان ها افزود: اهتمام برای برگزاری مسابقات آینده سازان، کارکنان دولت و افتتاح پروژه ها در هفته دولت در میان همکاران دیده شد و امیدوارم با انگیزه بیشتری تا پایان سال، این فعالیت ها ادامه یابد.
 
همچنین درمورد پرداخت حقوق پرسنل قراردادی و تامین اعتبارات لازم برای 6 ماه دوم بحث و تبادل نظر شد.
گفتنی است نشست شورای معاونین اداره کل با حضور شاملو، ملاجعفری، شکیبا مهر، سلیمی، نظر، خرم، جانعلی، قاسمی نژاد، آزاد و رشیدیان برگزار شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: