آرشیو خبر کد خبر: 12768     
عشرت شایق

پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات شیطان بزرگ

تسنیم
سران تازه راه یافته به کاخ سفید باید بدانند که مردم ایران در دفاع از عزت و حریت خود، قاطعانه و با همه ی قدرت در برابر دشمنی ها، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا خواهند ایستاد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ شنبه ۲۳ بهمن ساعت 17:26

متن یادداشت عشرت شایق کارشناس ارشد روابط بین الملل با عنوان "پاسخ قاطع ملت ایران به تهدیدات شیطان بزرگ"به شرح ذیل می باشد:

ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی امسال نیز همانند سالهای قبل، با راهپیمایی باشکوه و کم نظیر اقشار مختلف ملت ایران گرامی داشته شد.

راهپیمایی سراسری و شورانگیز 22 بهمن امسال در کنار پیام های سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و ... ، یک ویژگی خاص نیز داشت و آن، نخستین پاسخ ملی ایرانیان به موضع گیری های خصمانه و توهین آمیز «دونالد ترامپ» رئیس جمهور جدید آمریکا بود.

مردم بابصیرت ایران اسلامی با هوشمندی بینظیر و موقعیت شناسی عالی خود، در پاسخ به یاوه گویی های کینه توزانه و متکبرانه رئیس جمهور تازه کار ایالات متحده آمریکا، که بی نقاب تر از قبل زبان به تهدید و توهین نموده، با صفوف فشرده و پر صلابت خود، وحدت و انسجام ملی خود را به نمایش گذاشت.

گرچه ملت ایران به عنوان صاحب اصلی انقلاب اسلامی، همواره در صحنه بوده و بدون توجه به جناح بندی ها و سلیقه های سیاسی به وظیفه خطیر خود در حفظ و حراست از انقلاب شکوهمند و دستاوردهای آن عمل می نماید اما تجربه نشان داده که هرگاه مقامات سیاسی کشورهای مستکبر بویژه آمریکا و همپیمانانش صحبت های نابخردانه به زبان جاری ساخته و به خیال خام خود ملت ایران را تهدید نموده اند، حضور در صحنه ی مردم آزاده و انقلابی ایران با شور و شوق و وحدت و همبستگی بیشتری جلوه گر بوده است.

اقشار مختلف ملت ایران، بویژه جوانان آگاه و مصمم به حفظ استقلال کشور و ارتقاء جایگاه آن، با احساس مسئولیت انقلابی و ملی در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن امسال، حضوری باشکوهتر از قبل داشتند بطوریکه اکثر خبرگزاری های خارجی نیز حضور مردم ایران در مراسم امسال را نسبت به سال های گذشته بسیار گسترده تر و پرشورتر ارزیابی کردند.

این حضور گسترده بار دیگر نشان داد که ملت ایران هراسی از پیام های تهدید آمیز دشمنان ندارد و هیچ کشوری نمی توانند از این حربه علیه ملت مقاوم و مبارز ایران استفاده کند.
مردم انقلابی ایران در پاسخ به سخنان وقیحانه رئیس جمهور جدید امریکا مبنی بر اینکه «ایرانیان باید از من بترسند» در صحنه حاضر و با فریادهای پرخروش «مرگ بر آمریکا» تأکید کردند که ایران و ایرانی از تهدید نمی ترسد.

راهپیمایی با شکوه و سراسری 22 بهمن بیانگر این واقعیت بود که سیاست های کلی نظام جمهوری اسلامی ایران بر اساس اصول و ارزشهای دینی و انقلابی و رهنمودهای مقام معظم رهبری به پیش می رود نه اظهارات و موضعگیری های سران آمریکا و همپیمانانش.

بدیهی است سخنان «دونالد ترامپ» ادامه سخنان و موضعگیریهای روسای جمهور قبلی آمریکا در مورد ایران بوده و اثبات کننده دشمنی همیشگی آنان با ملت سلحشور ایران است و این نحو سخن گفتن، موجب بلندتر شدن دیوار بی اعتمادی به آمریکا می شود.

سران تازه راه یافته به کاخ سفید باید بدانند که مردم ایران در دفاع از عزت و حریت خود، قاطعانه و با همه ی قدرت در برابر دشمنی ها، تحریم ها و زیاده خواهی های امریکا خواهند ایستاد و هر هزینه ای که برای حفظ انقلاب اسلامی لازم باشد، پرداخت خواهد نمود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاعشرت شایق ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: