آرشیو خبر کد خبر: 15478     

ضرورت وحدت در بین گروه‌های سیاسی

تهران رسانه
نماینده مردم تهران در مجلس گفت؛ ما حقیقت وحدت را سال‌ها پیش فهمیده‌ایم و برگزاری هفته وحدت اسلامی از نشانه‌های فهم ضرورت موضوع است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۵ آذر ساعت 13:38

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از تهران رسانه ؛ یک عضو فراکسیون امید مجلس، گفت: دشمن تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با ایجاد تفرقه و ممانعت از شکل‌گیری وحدت به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشاند، بنابراین باید وحدت به عرصه عمل و ظهور وارد شود تا نیرنگ‌های دشمن را خنثی کنیم.

پروانه مافی با تاکید بر ضرورت وحدت در بین گروه‌های سیاسی و اقوام و مذاهب کشور، با تبریک هفته وحدت بیان کرد: امیدوارم این هفته به واقع مصدر وحدت همگانی در بین نیروهای داخلی، اقوام، گرایش‌ها و جناح‌های سیاسی باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: بحث وحدت مانند عصای موسی می‌ماند که وقتی بر زمین خشک زده شد از آن دریا و چشمه‌ها جوشید و راه‌های مختلفی باز شد که محل عبور سپاه حق گردید و زمانی که بر مارها زده شد تبدیل به اژدها شد و مارها را بلعید. وحدت نیز همان عصای موسی است که اگر اتفاق افتد غلبه بر دشمنان قطعی است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمن، ایجاد تفرقه بین گروه‌های سیاسی، قومی و مذهبی است تا به حکومت خود ادامه دهد، خاطرنشان کرد: امروز بیش از هر روزی نیازمند وحدت و انسجام در کشور هستیم، این وحدت باید هم بین گروه‌های سیاسی و هم بین گروه‌های قومی و مذهبی شکل گیرد.

مافی خاطرنشان کرد: ما حقیقت وحدت را سال‌ها پیش فهمیده‌ایم و برگزاری هفته وحدت اسلامی از نشانه‌های فهم ضرورت موضوع است، اما این فهم باید بیش از آنچه که امروز است به عرصه عمل و ظهور وارد شود و در حقیقت نیرنگ‌های دشمنان را خنثی کند.

این عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی در ادامه بیان کرد: در دنیای اسلام ما همه با یکدیگر همدل هستیم و مشکلات گروهی از مسلمانان مشکلات همه آنان است و موفقیت یک گروه نیز متعلق به همه است. امروز ما باید بیش از همیشه نسبت به هماهنگی، همدلی و وحدت بین اقوام و گروه‌های مختلف اقدام کنیم.

مافی با بیان اینکه دشمن امروز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا با ایجاد تفرقه و ممانعت از شکل‌گیری وحدت به اهداف شوم خود جامه عمل بپوشاند، تصریح کرد: ما نباید اجازه دهیم تا ذره‌ای تفرقه در ما رخنه کند و در بین ما اختلاف افکنند.

 

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامجلس , نماینده مجلس ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: