آرشیو خبر کد خبر: 13751     

صدا و سیما صدای رسای ملت های مظلوم است

باشگاه خبرنگاران جوان
نماینده مردم تهران در مجلس گفت: آنچه که در کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲۰ شهريور ساعت 10:44

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، کاظم جلالی نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که ما در اختلاف کشورهای اسلامی می بینیم از جمله آنچه که در بحث مربوط به کشتار مسلمانان میانمار شاهد هستیم بدون تردید دست های پنهان و آشکار آمریکا و رژیم صهیونیستی است.

جلالی ضمن بیان این مطلب افزود: وقتی جایزه صلح نوبل را به خانم سوچی می دهند در حالی که در کشور او دست پلیس میانمار به کشتار انسان های بیگناه آلوده است بار دیگر ادعای دروغین دفاع از حقوق بشر به اثبات می رسد و نشان می دهد که آمریکا و اسرائیل اعتقادی درونی واقعی و جهان شمول به دموکراسی و حقوق بشر نداشته و اندیشه صلح در سر ندارد.

وی گفت: صدا و سیمای ما که همواره صدای رسای ملت های مظلوم بوده و باید باشد در پوشش اخبار مرتبط به این کشتار جمعی، به درایت و درستی عمل کرد و سرچشمه های این جنایت بشری را نشانه گرفت. جلالی افزود: عملکرد صدا و سیما در پوشش اخبار مربوط به کشتار مسلمانان میانمار و تحلیل هایش قابل دفاع بوده و انتظار می رود که رسانه ملی به عنوان صدای رسای ملت های مظلوم مسلمان ضمن اطلاع رسانی درباره این جنایت هولناک،از دست های آلوده آمریکا و رژیم صهیونیستی در طراحی و حمایت از این جنایت پرده برداشته و روشنگری کند.

شایان ذکر است محمود صادقی از نمایندگان مجلس دیشب در صفحه توییتر خود نسبت به عملکرد رسانه ملی در خصوص طرح نام آمریکا در وقایع میانمار اعتراض کرده بود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکاظم جلالی , نماینده مجلس ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: