آرشیو خبر کد خبر: 13530     

شمالغرب میزبان خوبی برای مسابقات آینده سازان خواهد بود

تهران رسانه
رئیس اداره ورزش و جوانان شمالغرب تهران از فراهم شدن مقدمات لازم برای میزبانی رشته های مختلف در مسابقات آینده سازان تهران خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۱۹ مرداد ساعت 21:48
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، ستاد برگزاری مسابقات آینده سازان ورزش تهران با حضور گل محمدی مدیرکل، ملاجعفری معاون توسعه امور ورزش، زرگر رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی، نظر مدیر روابط عمومی و خرم رئیس حراست و با حضور زرنگار، ایلکا، رنجبر، پرویزی، نامنی و جانعلی رؤسای ادارات شمالشرق، شمالغرب، جنوبغرب، جنوبشرق، شمیرانات و ری به میزبانی اداره شمالغرب برگزار شد.
در جریان برگزاری این جلسه ایلکا به عنوان میزبان ستاد برگزاری گفت: اداره ورزش و جوانان شمالغرب آمادگی کامل دارد تا در راستای سیاست های اداره کل و تاکید مدیر کل، میزبانی شایسته از رشته های متعدد این رویداد ورزشی در تهران باشد.
وی با اشاره به ظرفیت بالای حوزه شمالغرب گفت: امیدوارم مجموعه عوامل و کارشناسان این حوزه با تلاش و اهتمام ویژه در جهت برگزاری شایسته مسابقات آینده سازان ورزش تهران گام بردارند و بتوانند در اکثر رشته ها و مسابقات عناوین قهرمانی را بدست آورند.
رئیس اداره ورزش و جوانان شمالغرب افزود: با جلسات متعددی که با هیئت های این حوزه خواهیم داشت، نظم و برنامه جدی هیئت ها را برای حضور در این مسابقات پیش بینی می کنیم تا در همه زمینه ها شمالغرب بتواند شرایط مطلوبی را در این مسابقات داشته باشد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , ورزش شمالغرب ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: