آرشیو خبر کد خبر: 14352     

سرقت و زورگیری در اطراف ترمینال جنوب

مهر
رئیس کلانتری ۱۱۷جوادیه روز گذشته از دستگیری یکی از سارقان زورگیر خزانه خبر داد و گفت: سارقان از ازدحام جمعیت اطراف ترمینال برای زورگیری و سرقت کیف یا گوشی استفاده می کردند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۸ آذر ساعت 16:56

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرهنگ "اسدعلی الماسی"، گفت: در پی دریافت چندین گزارش مردمی و مراجعه تعدادی از شهروندان به کلانتری مبنی بر اینکه توسط دو جوان موتورسوار ۲۲ تا ۲۵ساله که دارای قد متوسط هستند زورگیری شده و با تهدید سلاح سرد گوشی موبایل و یا کیفشان به سرقت رفته است. دستگیری سارقان در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: در تحقیقات انجام شده بدست آمد که بیشتر سرقت ها در اطراف ترمینال به خصوص خیابان خزانه و خیابان عباسی است و سارقان پس از زاغ زنی با استفاده از ازدحام جمعیت، توانسته اند موبایل و کیف مالباختگان را سرقت و به سرعت از محل متواری و در جمعیت موجود پنهان شوند.

این مقام انتظامی با اشاره به حساسیت موضوع، ادامه داد: تیم تخصصی ماموران کلانتری به محل های وقوع سرقت اعزام و در تحقیقات میدانی و استفاده از آلبوم مجرمیان، تصویری از چهره سارقان ترسیم و در اختیار گشت های انتظامی قرار داده شد.

رئیس کلانتری ۱۱۷جوادیه با بیان اینکه یکی از سارقان دارای سابقه است، عنوان کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقب آن دستور دستگیری و بازرسی از مخفیگاهش اخذ و روز گذشته در پی یک عملیات ویژه یکی از سارقان در مخفیگاهش واقع در باغ آذری دستگیر شد.

وی گفت: در بازرسی انجام شده یکی از گوشی های مسروقه در مخفیگاه متهم،کشف و سارق به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل شد.

سرهنگ الماسی ادامه داد: با شناسایی مالباخته، تحقیق در این خصوص وارد مرحله بعدی شد و ضمن دعوت از مالباخته و باز پس دادن گوشی همراه وی، چهره متهم توسط وی شناسایی و پرونده زورگیران خزانه تکمیل شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکلانتری ۱۱۷جوادیه , سرهنگ اسدعلی الماسی , سرقت ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: