آرشیو خبر کد خبر: 13997     

ساخت «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری

مهر
"بهاره افشاری" در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را آغاز کرده و تصویربرداری آن در مجموعه سوارکاری نوروز آباد تهران آغاز شده است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲۴ مهر ساعت 15:39

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مستند «سریک» به کارگردانی بهاره افشاری درباره اسبی از نژاد ترکمن است که به موازات آن بخش‌هایی از زندگی شخصی و ارتباط عاطفی سردار آزمون بازیکن فوتبال با اسبش نیز به تصویر کشیده می شود.

بهاره افشاری در اولین تجربه فیلمسازیش ساخت این مستند را آغاز کرده و تصویربرداری آن در مجموعه سوارکاری نوروز آباد آغاز شده است.

سریک اسبی از نژاد خالص از نژاد تروبرد است که مختص کورس است و بیشتر به خاطر استفاده از آن در مسابقه های سوارکاری شناخته شده، تروبرد نژادی خونگرم است که به جسارت، سرعت و چابکی مشهور است.

سریک در حال حاضر به عنوان یکی از پرافتخارترین اسب‌های ایرانی محسوب می‌شود.

سایر عوامل این فیلم عبارتند از؛ طراح، تهیه کننده و کارگردان: بهاره افشاری / مجری طرح، مدیر تولید و عکس: حسن هندی / نویسنده و مشاور کارگردان: علی شمس / مدیر فیلمبرداری: ایمان سرمستی / فیلمبرداران: سینا کاظمی، علی قلندریان، منوچهر حمید پور / صدابرداران: میثم یاردیلو، احسان نوبخت / گریم: مهیاد میمی / دستیار تهیه: محسن هندی و دستیار فیلمبردار: فرزاد سرمستی.

گروه تلاش می کنند این مستند را برای ارایه به جشنواره فیلم فجر آماده کنند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابهاره افشاری , سریک , سینما , کارگردانی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: