آرشیو خبر کد خبر: 14160     

زیرساخت های اجتماعی لازم در تهران موجود است

مهر
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر گفت:زیرساخت های اجتماعی لازم در تهران موجود است و در این مرحله باید از امکانات موجود همچون سینماها، فرهنگسراها و ... به نحو احسنت استفاده کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۱۲ آبان ساعت 13:45

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، محمد جواد حق شناس  اظهار کرد: در دوره ای که شهرداری با مشکل تامین منابع رو به رو است باید به توسعه نرم افزارها توجه کنیم و از امکانات موجود به بهترین شکل بهره ببریم. 

وی با بیان اینکه زیرساخت های اجتماعی لازم در تهران موجود است، افزود: در این مرحله باید از امکانات موجود همچون سینماها، فرهنگسراها و ... به نحو احسنت استفاده کرد و محتوای برنامه های فرهنگی و اجتماعی را ارتقا بخشید. به عبارت دیگر، در این حوزه ما نیاز به زیرساخت های هزینه بر نداریم و تنها با مدیریت درست می توانیم کارایی فضاهای موجود را ارتقا بخشیم.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه در پاسخ به سوالی مبنی بر ادامه رویکرد مدیریت شهری در راستای حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی تصریح کرد: واقعیت این است که تهران با آسیب های مختلفی مواجه است و در این مدت هم به نوعی به مشکلات موجود رسیدگی شد. در حال حاضر هم که در آستانه فصل زمستان و هوای سرد قرار داریم شهرداری باید بحث ساماندهی کارتن خواب ها، نظارت بر مددسراها و پلاک های قرمز را انجام دهد. 

حق شناس در پایان تاکید کرد: این شهر با انبوهی از مشکلات دست و پنجه نرم می کند و به همین دلیل روند گذشته در حوزه رسیدگی به آسیب دیدگان اجتماعی در این دوره از مدیریت شهری ادامه پیدا می کند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هامحمد جواد حق شناس , شهر تهران , اخبار تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: