آرشیو خبر کد خبر: 14243     

زندگی به قلب تهران بازگردد

مهر
عضو کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: منطقه ۱۲ که در حال حاضر خالی از سکنه شده منطقه مهمی است که باید زندگی به آن بازگردد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲۲ آبان ساعت 10:43

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، شهربانو امانی در نشست کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران با بیان اینکه منطقه ۱۲ شهر تهران یکی از مناطق مهم پایتخت است که آثار تاریخی و هویتی شهر را در دل خود جای داده گفت: این منطقه در حال حاضر خالی از سکنه شده و این موضوع امنیت منطقه را کاهش داده است. باید زندگی را به این منطقه باارزش بازگردانیم. بازآفرینی شهری در محلات قدیمی و بافت فرسوده می تواند منبع درآمدی هم برای پایتخت محسوب شود. برای حل معضلات و مشکلات منطقه و کاهش آلودگی هوا و ترافیک شورا نیز در کنار منطقه خواهد بود و برای رفع نیازها تلاش می کند.

به گزارش مهر مشکلات حمل و نقل و پروژه های عمرانی منطقه ۱۲ در جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران که با حضور سردار محمدرضا مهماندار، رئیس پلیس راهور تهران، پیروز حناچی معاون فنی و عمران شهرداری تهران، محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران، افشین حبیب زاده، شهربانو امانی، شهردار و معاونان منطقه ۱۲، عبداللهی و احمدی نژاد از کارشناسان کمیسیون عمران شورای شهر تهران برگزار شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهربانو امانی , قلب تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: