آرشیو خبر کد خبر: 14882     

رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای انتخاب شد

عباس صباغی با ۱۵ رأی، بعنوان رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران انتخاب شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۲۶ بهمن ساعت 01:57

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران و به نقل از روابط عمومی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران، در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن ۹۶، مجمع انتخاباتی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران برگزار و طی آن عباس صباغی با رأی قاطع اعضای مجمع به مدت چهار سال سكاندار ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان تهران  شد.

مجمع انتخاباتی هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران با حضور مجتبی جوهری (رئیس فدراسیون) ، رضا گل محمدی (مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران) ، ابوالفضل ملاجعفری (معاون توسعه امور ورزش اداره كل ورزش و جوانان استان تهران) ، زرگر(رئیس گروه توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای) و سایر اعضای مجمع برگزار شد.

در ابتدای این مجمع مدیركل ورزش و جوانان استان تهران با تشكر از اقدامات صورت گرفته در ورزش زورخانه ای استان ، این ورزش را یك ورزش ارزشی دانست كه برای پیش برد اهداف این ورزش باید بیشتر تلاش گردد.

در ادامه صباغی تنها كاندیدای شركت كننده، برنامه های پیشنهادی خود را برای اعضای مجمع اعلام كرد و سپس رأی گیری آغاز شد و اعضای مجمع با رأی قاطع خود عباس صباغی را به مدت چهار سال بعنوان رئیس هیأت پهلوانی و زورخانه ای استان تهران انتخاب كردند.
همچنین برخی از اعضای مجمع به نمایندگی از جامعه ورزش پهلوانی و زورخانه ای استان تهران نكاتی را در خصوص  ورزش ولایی و نقاط ضعف و قوت بیان كردند.

در ادامه مجتبی جوهری (رئیس فدراسیون) و ملاجعفری (معاون توسعه امور ورزش) ضمن تبریك انتخاب عباس صباغی رئیس جدید هیأت استان تهران خواستند برای جایگاه اصلی تهران تلاش لازم صورت پذیرد.

جوهری با تاكید بر اینكه اگر تهران حركت كند قطعا كشور حركت میكند، گفت: امیدواریم نگاه ویژه تری به این ورزش تاریخی گردد.

در پایان رئیس جدید هیأت استان تهران ضمن تشكر از رأی اعتماد اعضای مجمع گفت: می كوشیم تا این ورزش را با كمك همه دلسوزان به جایگاه اصلی  و واقعی برسانیم .

روابط عمومی پایگاه خبری شهر تهران انتخاب ایشان را به وی و اعضاء هیأت تبریک می گوید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاعباس صباغي , هيأت پهلواني و زورخانه اي ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: