آرشیو خبر کد خبر: 14196     

روان سازی ترافیک در معابر شمال شرق تهران

باشگاه خبرنگاران تهران
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 4 از ساماندهی و تثبیت پروژه های ترافیکی در این منطقه خبر داد و گفت: با اجرای عملیات اصلاح هندسی، ترافیک شهرک امید و خیابان دماوند روان تر خواهد شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۱۶ آبان ساعت 14:38

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مهدی اناری در این باره گفت: به منظور ارتقای ایمن سازی معابر و کاهش ترافیک و تردد آسان وسایل نقلیه و شهروندان، معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه اقدام به تثبیت طرح اصلاح هندسی در شهرک امید و خیابان دماوند کرد.

وی افزود: در این عملیات می توان به اجرای  800 متر طول مصالح ، جدول بتنی  و تثبیت خشکه چینی ، 300  متر مربع تخریب آسفالت ، 50 متر طول جدول بندی ، 150 متر مکعب خاکبرداری و ...  اشاره داشت. 

اناری گفت: این عملیات علاوه بر  ارتقا ایمنی تردد در میدان امید،  دسترسی آسان شهروندان به بلوار مطهری و راحتی عبور و مرور خودرو ها در ساعت اوج ترافیک را به همراه خواهد داشت. همچنین عملیات اصلاح هندسی خیابان اتحاد تقاطع دماوند  خیابان یکم غربی ( شهید آباده )  بر اساس طرح مصوب معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران در حال اجراست.

معاون حمل و نقل ترافیک منطقه 4 در پایان افزود: ایجاد شرایط مناسب در تردد روان ترافیک به همراه افزایش کارایی شبکه معابر از جمله مزایای شاخص این طرح به شمار می رود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرداری منطقه4 , اخبار مناطق تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: