آرشیو خبر کد خبر: 15483     

راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در تهران

تهران رسانه
رئیس پلیس تهران بزرگ گفت: با توجه به نقش بی بدیل بازاریان و اصناف در پیروزی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و اثر گذاری این قشر در جامعه، تصمیم به راه اندازی پلیس افتخاری اصناف گرفته شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۱۲ آذر ساعت 22:51

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از تهران رسانه ؛ سردار حسین رحیمی روز دوشنبه در همایش آغاز به کار داوطلبان پلیس افتخاری اصناف افزود: راه اندازی پلیس افتخاری اصناف در راستای رویکرد جامعه محوری و مردم محوری نیروی انتظامی بوده و براساس این رویکرد، برقراری و حفظ امنیت، موضوعی اجتماعی و مردم پایه است.
وی دومین علت راه اندازی پلیس افتخاری اصناف را، خنثی سازی توطئه های دشمن در ایجاد تفرقه و اختلاف بین آحاد ملت دانست و یادآورشد: وحدت و اتحاد یک واجب دینی قلمداد می شود و دشمن با عملیات رسانه ای گسترده، احساس امنیت را نشانه گرفته و به دنبال بر هم زدن امنیت روانی جامعه به ویژه در حوزه اقتصادی است بر این اساس بازاریان و صاحبان اصناف بهترین افسران این جنگ اقتصادی به شمار می آیند.
رحیمی تصریح کرد: خوشبختانه بازاریان همانند سال های دفاع مقدس، داوطلبانه دعوت ما را پذیرفتند و از امروز با افتخار اعلام می کنیم که پلیس افتخاری اصناف برای مقابله با توطئه های دشمن و مدیریت هرچه بهتر بازار، شروع به کار می کند.
رئیس پلیس تهران بزرگ با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب مبنی بر مشارکت دادن مردم در امنیت عمومی گفت: یکی از ساز و کارهای مردمی شدن امنیت همین قانون جذب و به کارگیری پلیس افتخاری محسوب می شود که پلیس افتخاری اصناف هم در همین راستا ایجاد شده است.

اخبار پلیس تهران را در تهران رسانه دنبال کنید

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپلیس تهران , اصناف تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: