آرشیو خبر کد خبر: 15106     

راه اندازی اتوبوس سیار˝نوروز خوانی˝

مهر
بازیگر پیشکسوت عرصه تئاتر و تلویزیون پیشنهاد داد: در راستای بهره مندی از ظرفیت هنر، اتوبوس سیار ˝نوروز خوانی ˝راه اندازی و در مناطق مختلف برنامه اجرا شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ پنج شنبه ۹ فروردين ساعت 11:51

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، "جواد انصافی"در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران اظهار داشت: بسیار خوشحالم که شهر تهران در استقبال از بهار و میزبانی از میهمانان نوروزی و گردشگران، بسیار خوب آماده  شد،هر چند در این میان وجود کاستی هایی را نیز نمی توان انکار کرد.

وی افزود: ای کاش از امکانات تبلیغی شهر چون بیلبوردها در راستای توسعه گردشگری،تهرانگردی و معرفی جاذبه های دیدنی شهر استفاده می شد هر چند من در بعضی از مناطق مشاهده کردم که از این فضا و امکانات تبلیغی در این راستا استفاده شده اما باید این رویکرد در کل شهر و همه مناطق محقق می شد.

این بازیگر و کارگردان تئاتر بیان کرد: به نظرم باید یک اتوبوسی طراحی،آماده و به صورت سیار در نقاط مختلف شهر تهران تردد کند و برنامه "نوروز خوانی"اجرا شود.

انصافی خاطر نشان کرد: در ماه های اخیر شاهد تغییراتی در شهرداری تهران بودیم و علیرغم اینکه در جریان هستم ستاد گردشگری با محدودیت زمانی و امکاناتی تشکیل شد اما واقعا تلاش دوستان در این ستاد چشمگیر و مثال زدنی است و مراکز گردشگری و تفریحی به خوبی معرفی می شود.

 این  هنرمند پیشکسوت عرصه بازیگری  در پاسخ به این سوال که آیا هنر می تواند در رونق گردشگری موثر باشد،گفت:قطعا هنر می تواند در تقویت بخش گردشگری شهر تهران کارساز باشد،برگزاری آیین های مناسبتی در قالب تئاتر خیابانی،شعر خوانی، نوروز خوانی و ...می تواند عاملی برای جذب گردشگر به تهران باشد و باید از ظرفیت هنر و هنرمند در این بخش بهره برد.

انصافی تاکید کرد:هنر علاوه بر اینکه در رونق گردشگری و تزریق نشاط به جامعه موثر است می تواند در ارتقاء آگاهی بخشی عمومی در حوزه های مختلف موثر باشد، بسیاری از آموزش و فرهنگ سازی ها را می توان در قالب برنامه های نمایشی، تئاتری و یا ساخت فیلم،انیمیشن و .... ارائه کرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هانوروزخوانی , گردشگری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: