آرشیو خبر کد خبر: 14406     

ذائقه و سلیقه دانشجویان تغییر کرده است

باشگاه خبرنگاران تهران
رئیس مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور گفت: در محیط دانشگاهی عقلانیت می تواند فضایی را ایجاد کند که اعتدال در همه زمینه ها رعایت شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۱۴ آذر ساعت 23:34

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، دکتر عنایت الله نجیب زاده رئیس مرکز تهران جنوب دانشگاه پیام نور در مراسم بزرگداشت روز دانشجو گفت: دانشجویان ما پیشرو و پیشتاز در عرصه های مختلف علمی و فرهنگی هستند و نسبت به دهه های قبل تنوع فکری دارند و ذائقه و سلیقه آنها تغییر کرده است.

نجیب زاده در جمع دانشجویان اظهار داشت: دانشجویان نسبت به جامعه سیاسی، جامعه مدنی و جامعه اخلاقی خود حساسیت دارد. نسبت به جامعه سیاسی خود حساس است که موجب مشارکت در بحث ها و انتخابات مختلف با حضور حداکثری و آگاهانه شده است. همچنین این حضور موجب شده است که سایر افراد جامع را هم به مشارکت دعوت کنند، این باعث شده است که جامع سیاسی برای حل مشکل خود همیشه به سمت دانشگاه و دانشجو بیاید.

رئیس مرکز تهران جنوب در ادامه گفت: دانشگاه محور عقلانیت و اعتدال است. در محیط دانشگاهی عقلانیت می تواند فضایی را ایجاد کند که اعتدال در همه زمینه ها رعایت شود.

نجیب زاده تاکید کرد: در محیط دانشگاه باید تلاشمان بر این باشد که انتقال دانش و فناوری داشته باشیم، اما این انتقال دانش، خلاقیت و نوآوری به معنی این نیست که هویت خودمان را از دست بدهیم بلکه باید دانشگاه ساز و تمدن ساز باشیم.

وی افزود: دانشجویان باید در محیط دانشگاه با مشارکت جویی، کار گروهی و شیوه های مدیریتی آشنا شوند وتمرین دموکراسی همراه با نقد و بررسی و همچنین روحیه انتقاد پذیری داشته باشند، تا بتوانند بعد از فراغت از تحصیل برای تصدی مدیریت های مختلف آماده شوند.

براساس این گزارش؛ صبح روز 14 آذر ماه 1396 مراسم بزرگداشت روز دانشجو در محل سالن شهید عضدی مرکز تهران جنوب با حضور دانشجویان این مرکز برگزار شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاعنایت الله نجیب زاده , پیام نور , تهران جنوب ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: