آرشیو خبر کد خبر: 13581     

دیدار مسئولان فدراسیون جهانی کاراته با گل محمدی

باشگاه خبرنگاران تهران
لیم پاتریک عضو کمیته داوران فدراسیون جهانی کاراته به عنوان مدرس کلاس داوری ایران و ناظر مسابقات بین المللی، دیداری با مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران داشت.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۲۵ مرداد ساعت 12:39

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، طی یک نشست صمیمانه، پیرامون چگونگی رسیدن به اهداف کسب سهمیه و حضور پرقدرت کاراته در رقابتهای2020 بحث و تبادل نظر گردید.

وی با بررسی ابعاد مختلف جایگاه کاراته در ایران و جهان و با بیان اینکه ایران جزو کشورهای پرقدرت و قابل احترام در کاراته آسیا و جهان است، گفت: ما برای پیشرفت کاراته در جهان از هیچ کمکی دریغ نخواهیم کرد و با توجه به علاقمندی ایرانیان به این رشته و اهمیت دادن به جوانان به آن، نگاه ویژه ای خواهیم داشت و هرگونه همکاری مشترک با فدراسیون جهانی را سرلوحه کار قرار خواهیم داد.
 
وی با اشاره به میزبانی هیئت کاراته تهران در برگزاری دوره آموزشی که در حال اجراست، گفت: من از این همه پشتکار و همت در امر برگزاری هر چه بهتر این دوره متعجب شدم و امیدوار هستم که این کلاس یکی از بهترین دوره های برگزار شده باشد.
لیم پاتریک در پایان آرزو کرد دو نماینده شایسته تهرانی حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده در راه حضور در مسابقات لیگ جهانی و کسب سهمیه رقابتهای 2020 موفق باشند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , اداره ورزش تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: