آرشیو خبر کد خبر: 13147     
گفتگو با فرهادی

دیدار خصوصی با قالیباف نداشتیم

جامعه خبر
فرماندار تهران گفت: از شورای شهر پنجم و چهارم دعوت می کنیم جلسه مشترکی با هم داشته باشیم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۱۳ خرداد ساعت 01:24

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، عیسی فرهادی در پاسخ به اینکه حالا با تائید انتخابات آیا قرار نیست فرمانداری تهران با اعضای شورای شهر پنجم جلسه مشترکی داشته باشند گفت: امکان جلسه قبل از تائید انتخابات نبود و حالا پیشنهاد ما این است که شورای چهارم و پنجم با فرمانداری تهران جلسه مشترکی داشته باشند.

وی در مورد گمانه زنی های رسانه ای برای انتخاب شهردار تهران گفت: شهرداری تهران مشکلات عمده ای مانند آلودگی هوا، ترافیک و معماری اسلامی و ایرانی دارد و دیگر وقت آزمون و خطا نیست چون پیشانی نظام است. شهرداری می تواند موفق باشد که تعامل بین شورای شهر و استانداری و مجلس ایجاد کند و از امکانات دولت و ظرفیت های قانونی استفاده کند و شورای باید چنین فردی را شهردار تهران کند. 

*شورای پنجم مصوبات ضعیفی خواهد داشت

فرماندار تهران در مورد عملکرد شورای چهارم گفت: شورای چهارم خوب بود چون از دو جریان بودند و مصوباتش نسبت به شورای قبل قانونی تر بود. اما نیمی از شورای چهارم شهرداری را از خودشان نمی دانستند. در شورای پنجم احتمالا مصوبات کیفیت کمی داشته باشد اما مدیریت یکپارچه بیشتری خواهد داشت.

فرهادی افزایش کرایه ها را بیشترین چالش میان شورای چهارم و فرمانداری عنوان کرد و گفت: در شورای چهارم مصوبات کمی به شورای حل اختلاف رفت. 

*در 4 سال فقط 7 بار در جلسات عمومی قالیباف را دیدم/ملاقات خصوصی نداشتیم

فرماندار تهران گفت: در 4 سال گذشته 7 بار با شهردار تهران ملاقات داشتم که همه عمومی بود و دیدار خصوصی نداشتیم. آقای قالیباف زحمات زیادی کشیدند و البته ضعف های زیادی هم مانند حمل و نقل عمومی داشتند. 

*ساماندهی بازار تهران مشکل است

عیسی فرهادی گفت: متاسفانه مشکل بزرگ امروز تهران ساماندهی بازار تهران و خروج مشاغل از پایتخت است. انتقال بازار تهران امکان ندارد اما ساماندهی آن آغاز شده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافرماندار , فرهادی , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: