آرشیو خبر کد خبر: 15298     

دولت در مقابل بازاریان بی تفاوت است

تسنیم
دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار گفت: دولت باید تغییر رویه دهد و فکری کند و اعتقاد دارم بی‌تفاوتی دولت از جمله دلایل این مشکلات است و فکر می‌کند هرچه می‌گوید باید عمل شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ چهارشنبه ۶ تير ساعت 14:16

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، احمد کریمی اصفهانی دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار با اعلام این خبر که بیش از 80 درصد مغاز‌های بازار باز است، گفت: چون این ایام هم آخر هفته و در تعطیلات هست ممکن است برخی کسبه به مسافرت رفته باشند اما در کل اکثر مغازه‌های بازار بزرگ و حومه باز است و جریان خرید و فروش در حال انجام است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا اصناف دیداری با مسئولان دولت در این مدت داشته‌اند یا خیر، اظهار داشت: دولت هیچ اقدامی نکرده و ما تذکراتی از قبل می‌دادیم اما متاسفانه توجهی به تذکرات نشد. دولت باید تغییر رویه دهد و فکری کند و اعتقاد دارم بی‌تفاوتی دولت از جمله دلایل این مشکلات است و فکر می‌کند هرچه می‌گوید باید عمل شود.

کریمی اصفهانی تاکید کرد: حساب هرکس که ضرر و زیانی می‌رساند از کسبه و بازاریان جدا است اما اینکه دولت با حقوق مردم بیگانه باشد بسیار بد است. ما مرتب این مسائل را گفتیم اما توجهی ندارند.

دبیرکل جامعه اسلامی اصناف و بازار درباره دیدار با اصناف در روزهای گذشته تصریح کرد: ما حرف‌هایی داشتیم و تقاضاهایی مطرح کردیم و الان هم بازار باز است چرا که تعطیلی مغازه‌ها هزینه دارد و با بستن مغازه‌ها مشکلی حل نمی‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هابازاریان , جامعه اسلامی اصناف و بازار ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: