آرشیو خبر کد خبر: 14298     

خطر دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶

تسنیم
عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با اشاره به دکل‌های فشار قوی در منطقه ۱۶ گفت: این موضوع تهدیدی برای شهروندان است و امیدواریم معاونت خدمات شهری شهرداری تهران تمهیداتی را برای این موضوع انجام دهد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان ساعت 10:54

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، زهرا نژاد‌بهرام در جریان بیست و سومین جلسه شورای شهر تهران اظهار کرد:  با توجه به وجود دکل‌های فشار قوی در منطقه 16 و در مساحتی حدود 60 هزار هکتار زمین بلااستفاده در زیر این دکل‌ها در منطقه شاهد خطراتی برای شهروندان این منطقه هستیم. 

وی تصریح کرد:  ضرورت رسیدگی به وضعیت شهروندان در این منطقه باید مورد توجه قرار بگیرد. 

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران بیان کرد: پیش از این نیز توافق فی‌مابین اداره برق و شهرداری تهران برای انتقال کابل‌ها به زیر زمین انجام شده بود که البته این امر محقق نشده است و امیدواریم در دوره جدید این موضوع مورد توجه قرار بگیرد.

وی از معاونت خدمات شهری شهرداری تهران درخواست کرد تا به  این موضوع رسیدگی کنند و در این زمینه گزارش لازم را در اختیار شورا قرار بدهند.

به گزارش تسنیم، احمد مسجدجامعی دیگر عضو شورای شهر تهران نیز با اشاره به اینکه طرح کتاب‌گردی 4 سالی است که در شهر تهران انجام می‌شود گفت:  کتابگردی نیاز به دعوت ندارد و همه می‌توانند در این امر شرکت کنند. 

وی با اشاره به اجرای این طرح در سال‌های گذشته گفت: امسال نیز این طرح در روز پنجشنبه در راستای کتاب‌فروشی‌های خیابان انقلاب و سایر خیابان‌ها انجام می‌پذیرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هادکل برق , منطقه16 , اخبار مناطق ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: