آرشیو خبر کد خبر: 13172     

حوادث تروریستی تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است

مهر
مسئول سازمان بسیج سازندگی گفت: حوادث تروریستی در تهران نمونه ای از اعتماد به دشمنان است که بحمدالله نیروهای امنیتی و سپاه توانستند به خوبی باعث نابودی تروریست ها شوند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ خرداد ساعت 13:09

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سردار پاسدار نعمان غلامی مسئول سازمان بسیج سازندگی اظهار کرد: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت ایران هیچ گاه چشم دیدن امنیت کشور را نداشته و می خواهند با اقدامات کور و ضد بشری ایران را ناامن جلوه دهند.

وی گفت: حمله به شهروندان بی گناه و نمایندگان مجلس ایران، تنها از روی کینه ورزی با ملت و انقلاب بوده و نشان دهنده ضعف دشمنان در برابر نیروی وحدت و اتحاد اقوام و مذاهب مختلف است.

سردار غلامی ادامه داد: حمایت مستقیم عربستان از داعش و تامین مالی و تسلیحاتی گروه های تندرو و تروریستی منطقه پیامدی غیر از شکست ذلت بار آنان در مقابل نیروی ایمان و اراده مردم مظلوم عراق و سوریه نخواهد داشت.

 وی با بیان اینکه تاکنون اقدامات تروریستی با حضور نیروهای امنیتی، مومن و ایثارگر جمهوری اسلامی محکوم به شکست بوده است، گفت: هیچ گاه چنین اقدامات کوری نمی تواند مانع حمایت ایران از کشورهای مظلوم جهان و مبارزه جدی با تروریست شود.

 سردار غلامی در پایان با اشاره به اینکه سپاه نقش پررنگی در به هلاکت رساندن اعضای گروهک تروریستی داعش در تهران ایفا نمود، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بیان کردند که به استکبار نمی توان اعتماد کرد و حوادث تروریستی در تهران نیز نمونه ای از اعتماد به دشمنان است و بحمدالله نیروهای امنیتی و سپاه توانستند به خوبی باعث نابودی تروریست ها در حرم مطهر و مجلس شورای اسلامی شوند.

روز چهارشنبه ۱۷ خرداد در دو حمله تروریستی جداگانه، ساختمان اداری مجلس شورای اسلامی و حرم مطهرامام خمینی (ره) هدف تیراندازی مهاجمان انتحاری مسلح قرار گرفت که در نتیجه آن، ۱۷ تن شهید و ۵۶ نفر مجروح شدند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسپاه , ترور , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: