آرشیو خبر کد خبر: 14822     

حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره

فرمانداری تهران
نایب رییس اول اتاق اصناف تهران در نشست با فرماندار تهران گفت: در پی حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره و فروش فوق العاده، فقط 5 نمایشگاه مجوز فعالیت دارند و از فعالیت بدون مجوز نمایشگاه ها ممانعت خواهد شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۱۴ بهمن ساعت 22:03

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، نایب رییس اول اتاق اصناف تهران در نشست با فرماندار تهران گفت: تعامل دوسویه اتاق اصناف و استانداری و فرمانداری تهران کلید اصلی در ارایه خدمات به مردم است.

"ابراهیم درستی" افزود: با  نظارت و تعامل با دستگاه های ذی ربط و استانداری و فرمانداری تهران در برپایی نمایشگاه های مجاز در سطح تهران ما شاهد دسترسی آسان و سریعتر شهروندان تهرانی برای تهیه اقلام مورد نیاز خود هستیم .

وی  از برپایی نمایشگاه های بهاره در پنج نقطه شهر تهران خبر داد و گفت: نمایشگاه بهاره در ارم سبز واقع در غرب تهران، سازمان گوشت حکیمیه تهرانپارس در شرق ، مصلی حضرت امام خمینی(ره) در مرکز و بوستان ولایت و خاوران در جنوب تهران از جمله  نمایشگاه هایی است که از 9 اسفند لغالیت 18 اسفند برای ارایه خدمات به شهروندان برپا خواهد شد.

نایب رییس اتاق اصناف به اهداف برپایی این نمایشگاه ها اشاره کرد و گفت: حمایت از تولیدکننده داخلی، عرضه کالا بدون واسطه به مصرف کنندگان، کاهش قیمت تمام شده کالا، کیفیت بالای محصولات و تسهیل در تردد با توجه به وضعیت ترافیکی و جوی و در نهایت رضایتمندی  اقشار مختلف جامعه  از  اهداف برپایی این نمایشگاه ها است.

به گفته نایب رییس اول اتاق اصناف تهران این نمایشگاه ها در زمینه پوشاک، کیف و کفش، خشکبار، شیرینی، میوه، گوشت، مرغ و غیره در برخی کالاها با 10 تا 25 درصد تخفیف خواهد بود. این کالاها با توجه به تنوع اقلام و قیمت مناسب برای  مصرف کنندگان،  مورد استقبال عموم قرار خواهد گرفت و هر خانواده با توجه به  میزان درآمد خود ،  با دست پر کالای مصرفی خود را از این نمایشگاه ها خریداری خواهد نمود.

درستی به همکاری استانداری، صنعت،معدن و تجارت، نیروی انتظامی و سایر ارگان های ذی ربط تاکید کرد و افزود: در پی حمایت از کسبه در برپایی نمایشگاه های بهاره و فروش فوق العاده فقط 5 نمایشگاه  مجوز فعالیت دارند و فعالیت نمایشگاه های  ایجاد شده بدون مجوز ، بدلیل عدم نظارت در قیمت گذاری، کیفیت ، بازرسی، تخفیف های در نظر گرفته شده و غیره ممانعت خواهد شد.

وی ابراز امیدواری کردکه در آینده، فروش فوق العاده و برپایی نمایشگاه محصولات و کالاهای داخلی و دسترسی آسان  و ارزان تر برای مصرف کنندگان از جمله برنامه های اتاق اصناف خواهد بود.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: