آرشیو خبر کد خبر: 13197     

˝حمایت از تولید پوشاک ایرانی˝

باشگاه خبرنگاران تهران
فعالیت کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی در شبکه اجتماعی تلگرام آغاز شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲۷ خرداد ساعت 10:00

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مجید طلیمی رییس کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی با اعلام خبر فوق افزود : پیرو منویات مقام معظم رهبری که فرمودند فضای مجازی به اندازه انقلاب اسلامی اهمیت دارد و هرکس به اندازه وسع و توان و هنر خود باید در این میدان حضور یابد ، به همت اتحادیه پوشاک تهران و حمایت برخی مسوولین ، نمایندگان مجلس ، خبرنگاران و مدیران رسانه #پوشاک_ایرانی در تلگرام راه اندازی شد.

طلیمی اظهار داشت : عرصه فرهنگی عرصه جهاد است و استفاده بهینه از فضای مجازی و شبکه های اجتماعی از مقرون به صرفه ترین و اثرگذارترین ابزارهای فرهنگ سازی می باشد.

رییس کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی گفت : امیدوارم مسوولین دولتی و مدیران بخش خصوصی در پشتیبانی از این پویش پیش قدم باشند تا با اتحاد یکدیگر بتوانیم به تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی و رونق کسب و کار کشور کمک کنیم .

وی افزود " تصمیم داریم کارآفرینان ، فروشندگان ، تولیدکنندگان ، طراحان و دست اندرکارانی که در این حوزه فعالیت دارند را در کانال تلگرام معرفی کنیم تا ضمن ایجاد انگیزه ،  تشویق و ذهنیت سازی صحیح ، باعث تغییر عملکرد در مصرف کالای ایرانی شویم .

طلیمی خاطرنشان کرد : قطعا حضور و حمایت تمامی ایرانیان سراسر جهان در این پویش ضروری است و از همه ایرانیان وفادار به خاک کشور تقاضا دارم که با حضور در کانال تلگرام  حمایت خود را اعلام نمایند.

 

https://t.me/iranianclothescampaign

 

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکمپین تولید پوشاک ایرانی ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: