آرشیو خبر کد خبر: 14225     

حضور فعالانه توان یابان در سطح منطقه 10

شهرنوشت
شهردار منطقه 10 از نگاه ویژه به توان یابان و اتخاذ تمهیدات برای فراهم سازی بستر مناسب حضور آنان در سطح معابر و مناسب سازی برخی بوستان های منطقه خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲۰ آبان ساعت 12:45

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سهیلا صادق زاده با اشاره به اهمیت بسترسازی مناسب و رفع محدودیت های موجود برای حضور فعالانه توان یابان در سطح منطقه گفت: این عزیزان به واسطه وجود محدودیت های جسمی و حرکتی از برخی امکانات و شرکت در فعالیت های اجتماعی محروم هستند و می بایست زمینه و شرایط مناسب برای حضور آنان در جامعه فراهم شود.

وی افزود: به منظور افزایش زمینه فعالیت ها و مشارکت آنان و امکان استفاده از خدمات رفاهی و عمومی، تمامی فعالیت های منطقه بر اساس نیاز این قشر و حضور آنان در عرصه اجتماعی و رفع محدودیت های موجود در نظر گرفته شده است.

صادق زاده یادآور شد: علاوه بر مناسب سازی مسیرهای تردد توان یابان خصوصا در اطراف منازل مسکونی و پیاده روها همچنین سازمان ها و نهادهای خماتی و همچنین نصب بالابر در منازل آنان، مناسب سازی بوستان های منطقه نیز در دستور کار قرار دارد و همانگونه که طی سال گذشته دو بوستان 22 بهمن در ضلع جنوب منطقه و بوستان شهدا در ضلع شمال منطقه مناسب سازی شد. سایر بوستان ها نیز به تدریج به ست های ورزشی، سرویس های بهداشتی، نصب علائم راهنمای مسیر، ویلچر، جانمایی محل پارک خودرو و ... تجهیز می شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاسهیلا صادق زاده , منطقه10 , اخبار مناطق تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: