آرشیو خبر کد خبر: 12869     

جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان

باشگاه خبرنگاران تهران
رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 از اجرای طرح جمع آوری کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه به منظور پاکسازی سطح شهر تهران در ویژه برنامه های استقبال از بهار96 خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ چهارشنبه ۱۱ اسفند ساعت 11:31

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، مهدی سعیدی با اعلام این مطلب گفت: به منظور پاکسازی سطح شهر تهران از افراد متکدی و بی خانمان و کارتن خواب طرح فوریتی خدمات اجتماعی در روزهای پایانی سال در سطح منطقه با همکاری گشتهای سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران و همکاران نواحی پنجگانه اجرا خواهد شد .

وی تصریح کرد: بنا به رویکرد مدیریت شهری در توجه به سلامت اجتماعی و اجرای برنامه‌های مناسب در کاهش آسیب های اجتماعی طرح ضربتی جمع آوری و ساماندهی کارتن خواب ها و متکدیان در سطح محلات اجرا می شود.

رئیس اداره آسیب های اجتماعی شهرداری منطقه 7 با بیان اینکه متکدیان و کارتن خواب‌ها علاوه بر مسائل و مشکلات اجتماعی چهره شهر را نیز مخدوش و نامناسب می‌کنند، اظهار داشت: با هماهنگی های انجام شده با گشت ویژه  خدمات اجتماعی شهرداری تهران و نواحی پنجگانه منطقه 7 کارتون خواب ها و معتادان به صورت 24 ساعته جمع آوری می شوند.

وی با بیان اینکه گشت زنی در سطح منطقه برای جمع آوری کارتن خواب ها به طور مستمر ادامه دارد، یادآور شد: کارتن خواب ها و متکدیان و بی خانمان های منطقه در سامان سراهای واقع در سطح شهر استقرار می یابند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکارتن خواب , منطقه7 , اخبار مناطق تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: