آرشیو خبر کد خبر: 15183     

جشن ۷۸ سالگی رادیو برگزار می‌شود

باشگاه خبرنگاران جوان
جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می شود.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ يکشنبه ۲ ارديبهشت ساعت 11:53

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، نشست خبری جشن «ارمغان اردیبهشت» به مناسبت هفتاد و هشتمین  سالگرد تولد رادیو در ایران با حضور محسن سلیمانی رییس فرهنگسرای ارسباران و علیرضا دباغ مدیر مسئول مجله فرهنگی «سرزمین هنر» برگزار شد.

در ابتدا مراسم دباغ مدیر مسئول مجله فرهنگی سرزمین هنر گفت: سال گذشته نخستین جشن «ارمغان اردیبهشت» را برگزار کردیم. امسال دومین جشن «ارمغان اردیبهشت» را به مناسبت هفتاد و هشتمین سالگرد تولد رادیو در ایران برگزار می کنیم. این مراسم در فرهنگسرای ارسباران که یک محل فرهنگی است برگزار می شود، چون معتقدیم که این فرهنگسرا متمایز از دیگر فرهنگسرا ها است.

سلیمانی درباره این مراسم گفت: دومین جشن «ارمغان اردیبهشت» در فرهنگسرای ارسباران، نکوداشتی از 78 سال آغاز یک همدلی و ارتباطی چند سویه به مدد علاقمندان و هنرمندان و پیشکسوتان این عرصه است که برای تداوم زندگی در بستر بالندگی و برای تعالی ایران بزرگ تلاش کرده اند.

وی ادامه داد: در حال حاضر هم افزایی و همپوشانی  نهادها و سازمانهای فرهنگی و هنری  باید مورد توجه ویژه مدیران و برنامه ریزان قرار گیرد. رادیو به عنوان یکی از تاثیرگذارترین نقش آفرینان این عرصه، باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد. این جشن به واقع تلاش کوچکی است در عرصه فرهنگ و هنر که رادیو پرچمدار آن است.

سلیمانی خاطر نشان کرد: جشن «ارمغان اردیبهشت» روز سه شنبه با حضور جمعی از هنرمندان پیشکسوت و جوان رادیو برگزار می شود و قرار است که در این مراسم از 12 نفر از نسل جوان و 12 نفر از نسل  پیشکسوت رادیو  تقدیر شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاارمغان اردیبهشت , جشن رادیو , علیرضا دباغ , سرزمین هنر ,



نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: