آرشیو خبر کد خبر: 13735     

جزئیات دستگیری علی سیاه

مهر
رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب از دستگیری یک نفر سارق حرفه‌ای منزل معروف به علی سیاه ، خبر داد و گفت: متهم با کمک سه نفر از دوستانش باند سارقت از منازل را در محدوده نواب اداره می کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۱۷ شهريور ساعت 13:51

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرهنگ مسلم قاسم آبادی، گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت از منزل در خیابان امام، کوچه اتابکی که سارقین اقدام به سرقت ۹ دستگاه گوشی موبایل از داخل منزلی کرده بودند و از سارقین یک عدد تیغ موکت بری به جا مانده بود عوامل تجسس جهت بررسی موضوع به محل اعزام و به بررسی موضوع پرداختند.

وی افزود: با بررسی به عمل آمده مشخص شد در زمان سرقت دو نفر از سارقان حرفه ای به نامهای ع.م معروف به ع. سیاه و ع.ا در محل تردد داشته و تیغ موکت بری کشف شده هم در دست آنها دیده شده است.

سرهنگ قاسم آبادی عنوان کرد: با اطلاعات به دست آمده شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار عوامل این یگان قرار گرفته که با پایش های صورت گرفته مشخص شد یکی از متهمان به نام ع.سیاه در پاتوقی در خیابان مالک اشتر پارک چناران حضور که عوامل به محل اعزام شدند.

وی گفت: با بررسی محل معلوم شد که متهم در پاتوق مورد نظرمخفی شده است که تلاش های انجام شده و با رعایت اصل غافلگیری دستگیر و در بازرسی از وی ۳ دستگاه گوشی موبایل و یک قطعه پرنده مینا کشف شد.

رئیس کلانتری ۱۰۸ نواب بیان داشت: متهم که دارای چندین فقره سابقه سرقت بوده پس از اخذ دستور قضائی برای تحقیقات تکمیلی تحویل پایگاه هشتم آگاهی شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکلانتری ۱۰۸ نواب , پلیس تهران , سرقت منازل تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: