آرشیو خبر کد خبر: 14858     

جانبازان الگویی برای چگونه زیستن

رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب گفت: جانبازان الگویی برای چگونه زیستن و چگونه اداره کردن امور هستند و برای ما دانشگاهیان بسی افتخار است که در جمع این بزرگ مردان حاضر شویم.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۲۲ بهمن ساعت 00:58

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از روابط عمومی مرکز تهران جنوب؛ در نهمین روز از ایام  گرامی داشت دهه مبارک فجر دکتر عنایت الله نجیب زاده رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب به همراه جمعی از مسئولین با خانواده معظم و معزز سه تن از جانبازان جنگ تحمیلی دیدار نمودند.

در نهمین روز از ایام  گرامی داشت دهه مبارک فجر دکتر عنایت الله نجیب زاده رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب به همراه حجت الاسلام نبی پور نماینده نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه و جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران شهر تهران از خانواده معظم و معزز سه تن از جانبازان جنگ تحمیلی دیدار نمودند.

دکتر نجیب زاده در دیدار با این اسوه های صبر و ایمان گفت: روحیه مضاعف و سرزندگی این خانواده ها مثال زدنی است، این بزرگواران در زمان قبل از جنگ تحمیلی مانند سایر مردم به امور زندگی شخصی و تحصیلی خود مشغول بودند اما با شعله ور شدن آتش جنگ تمام علائق خود را پشت سر جای نهاده و دفاع از کیان کشور و برقراری امنیت جامعه را برگزیدند.

وی گفت: چه بسا که این عزیزان می توانستند مسیر زندگی شغلی، مالی و تحصیلی خود را ادامه دهند و به موقعیت های بالاتری برسند، ولی ایشان مسیر ایستادگی و مقاومت را برگزیدند و امنیت را برای همگان در همه بخشهای جامعه فراهم کردند.

رییس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب ضمن اشاره به روحیه ی مقاومت و انرژیی که از این چهره ها دریافت می شود که در جای دیگر قابل دریافت نیست اذعان داشت: این دیدارهای صمیمی باید زمینه سازی قدرشناسی و قدردانی مسئولین و مدیران از این خانواده های معظم باشد.

نجیب زاده گفت: جانبازان الگویی برای چگونه زیستن و چگونه اداره کردن امور هستند و برای ما دانشگاهیان بسی افتخار است که در جمع این بزرگ مردان حاضر شویم.

وی در ادامه افزود: بر ماست که برای فرزندان این خانواده های معظم که در محیط دانشگاه حضور دارند در صورتیکه با مشکل یا آلامی روبرو شوند به طرق مختلف پاسخگو بوده و در اسرع وقت جهت رفع آن قدم برداریم.

طی این دیدارها آقای سیاهپور مدیر فرهنگی-آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران، دانشگاه پیام نور را به عنوان دانشگاهی همیشه در صحنه و پاسخگو به دانشجویان شاهد و ایثارگر معرفی کرد.

گفتنی است این دیدار صبح روز 21 بهمن ماه 1396 با حضور در منزل سه تن از جانبازان معزز جنگ تحمیلی انجام یافت.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: