آرشیو خبر کد خبر: 14031     

تیم چوگان ایران با 10 هندکیپ حریف آرژانتین نشد

باشگاه خبرنگاران جوان
به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دیدار تدارکاتی برای تیم چوگان کشورمان در باشگاه ذوالجناح ارتش یرگزار شد و تیم چوگان ایران با 10 هندیکپ حریف آرژانتین نشد .
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۲۸ مهر ساعت 10:43

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش یک دیدار تدارکاتی برای تیم چوگان کشورمان در باشگاه ذوالجناح ارتش یرگزار شد و تیم چوگان ایران با 10 هندیکپ حریف آرژانتین نشد .
رقابت های چوگان منتخب تیم آرژانتین و منتخب تیم ملی ایران که به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی و ورزش و بالا بردن سطح بازیکنان تیم ملی با برتری تیم منتخب چوگان آرژانتین با نتیجه ٨ بر ٥ به پایان رسید.

این رقابت ها برای اولین بار در این سطح هندیکاپ ( ١٠ تا ١٤ ) با حضور علاقمندان به چوگان در باشگاه ذوالجناح ارتش برگزار شد . قضاوت این رقابتها بر عهده چارلی وود ازکشور نیوزلند و بهادر بابایی بود ، در پایان جوایز و تقدیر نامه هایی از طرف فدراسیون چوگان توسط دکتر حمیرا اسدی سرپرست فدراسیون چوگان و سایر مقامات کشوری و لشگری به هر دو تیم شرکت کننده اهدا شد.

خاطر نشان می سازد : فدراسیون چوگان از عوامل پخش زنده شبکه ورزش سیما، شبکه خبر، واحد مرکزی خبر ،باشگاه خبرنگاران جوان ، کلیه خبرنگاران ،عکاسان و اصحاب رسانه که همواره رسالت خویش را در جهت معرفی این ورزش ملی و بومی تمام و کمال به کار برده اند قدردانی و تشکر می نماید.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاچوگان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: