آرشیو خبر کد خبر: 14580     

تولید لوازم یدکی تقلبی در قلب تهران

تسنیم
مأموران پلیس موفق شدند کارگاه تولید قطعات و لوازم یدکی خودرو را کشف کنند که با مارک و لیبل دو شرکت بزرگ خودروساز داخلی، این قطعات معیوب را به بازار عرضه می‌کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۸ دي ساعت 12:45

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، ماموران پلیس موفق شدند یک کارگاه بسته‌بندی قطعات یدکی تقلبی خودرو در قالب قطعات اصل خودروسازان داخلی را در محدوده بازار تهران شناسایی و از فعالیت آن جلوگیری کنند.

بر اساس این گزارش، ماموران کلانتری 109 بهارستان در بررسی‌های خود از فعالیت یک کارگاه ساخت قطعات تقلبی و بسته‌بندی قطعات فرسوده و معیوب خودرو اطلاع پیدا کردند که فرد جاعل پس از ساخت و تولید لوازم یدکی تقلبی، اقدام به بسته‌بندی آن‌ها در بسته‌بندی‌های اصلی و شرکتی کرده و آن‌ها را تحت عنوان اجناس اورجینال و لوازم یدکی اصلی در بازار توزیع می‌کند.

این فرد در حالی دستگیر و محل بسته بندی این محصولات پلمب شد که تعداد قابل توجهی از این قطعات معیوب به همراه جعبه‌های مارک دار و هولوگرام‌های دو شرکت خودروساز بزرگ داخلی از این محل کشف و ضبط شد.

متهم این پرونده که قطعات معیوب و مستعمل انواع محصولات تولیدی این دو شرکت خودروساز از جمله پراید، پژو و ال‌90 را بسته بندی می‌کرد از جاعلان حرفه‌ای سابقه‌دار بوده و با جعل لیبل و لوگو این دو شرکت‌ بزرگ خودروساز داخلی، قطعات و لوازم یدکی تقلبی را بسته‌بندی و روانه بازار می‌کرد که در حین دستگیری وی، نزدیک به یک میلیارد تومان از این قطعات از این کارگاه کشف شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاکلانتری 109 بهارستان , لوازم یدکی تقلبی , پلیس تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: