آرشیو خبر کد خبر: 14446     

توضیحات شهروند درباره عرضه هویج آمریکایی

شهرنوشت
شرکت شهروند توضیحاتی را درباره عرضه هویج به اصطلاح آمریکایی منتشر کرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ يکشنبه ۱۹ آذر ساعت 20:04

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، در پی انتشار گزارشی درباره فروش برخی محصولات خارجی در فروشگاههای شهروند اعلام کرد: عرضه کالاهای خارجی در شهروند بسیار محدود بوده است، همچنین بیبی کروت اطلسی (هویج به اصطلاح آمریکایی) نیز یک محصول کشاورزی تولید داخل و ارگانیک است و در این خصوص  جوابیه ای بدین شرح ارائه می شود:

1- بیبی کروت اطلسی (هویج به اصطلاح آمریکایی) مربوط به محصولات کشاورزی رضوانی تولید داخل بوده و محل کشت این محصولات در شهرستان ساوه، بخش 3 روستای آوه، فاز یک، پلاک 718 فرعی از 148 اصلی است.
2- بذر محصول یاد شده مانند خیلی از محصولات دیگر خارجی است، اما نکته حائز اهمیت این است که تمامی مراحل کاشت، داشت و برداشت محصول در داخل کشور انجام می شود که خود زمینه ساز اشتغال زایی است و در حالت عادی برای حداقل 80 نفر ایجاد شغل نموده است، شرکت شهروند نیز در راستای حمایت از تولیدات داخل و تامین رضایت مشتریان محصولی را عرضه کرده که نه تنها تولید داخل کشور است بلکه جز محصولات صادراتی و ارزشمند کارآفرین جوان کشورمان می باشد.
3- این محصول جز محصولات ارگانیک است که به واسطه شرایط نگهداری خاص و نحوه تولید و فرآوری آن که باید در شرایط خاصی انجام شود، متحمل هزینه های بالایی است که طبعا بر قیمت نهایی محصول تاثیر گذار است، قیمت گذاری کالا توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران تایید شده است و همچنین لازم به ذکر است، قیمت این محصول در فروشگاه های شهروند نسبت به سایر فروشگاه ها و سطح شهر از قیمت پایین تری برخوردار است.
4- همچنین بلافاصله پس از انتشار خبر به دستور مدیر عامل شرکت شهروند، معاونت بازرگانی جلسه ای را با حضور نمایندگان وزارت صنعت،معدن و تجارت برگزار نمود و طی آن موارد فوق بررسی شده که تماما بر صحت موارد مذکور تاکید داشت. ضمنا مدارک تمامی موارد ذکر شده قابل استناد و ارائه است.
5- در مورد محصولات سس، بیسکوییت و شکلات، این محصولات در همه فروشگاه های زنجیره ای موجود بوده و دارای تمامی مجوزات مربوطه می باشد.
6- طبق بررسی صورت گرفته، 90 درصد از کالاهایی که به فروش رفته است، در 9 ماهه سال جاری کالاهای تولید داخل بوده و 10 درصد باقی مانده به خاطر تنوع کالایی بالا متناسب با سلیقه مشتری و رقابت با فروشگاه های زنجیره ای رقیب، در فروشگاه های شهروند نیز عرضه می شود.
7- در خصوص فروش محصولات خارجی در مدیریت جدید شهروند به آگاهی می رساند، مدیر عامل جدید شهروند مدت 5 روز است که منصوب شده و تمامی کالاهایی که در حال حاضر در فروشگاه های شهروند عرضه می شود، قبلا پذیرش شده و کالای جدیدی در این 5 روز گذشته پذیرش نشده است.
شرکت شهروند همواره در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت از تولید داخلی و پیشبرد اقتصاد مقاومتی عمل نموده و از سوی دیگر تلاش کرده ضمن تامین نیاز مشتریان با هر سلیقه و ذائقه ای رضایت شهروندان را کسب نماید.
تمرکز فروشگاه های شهروند بر عرضه کالاهای ایرانی در تمامی شعب امری اجتناب‌ناپذیر است همچنین عرضه كالاهای خارجی در شهروند بسیار محدود است و در مقایسه با حجم كالاهای داخلی به هیچ وجه قابل توجه نیست. درحال حاضر سه دسته كالا در شهروند عرضه می شود كه در واقع تابعی از فضای عمومی حاكم بر بازار است، دسته اول كالاهای داخلی با برند های ملی، دسته دوم كالاهایی با برند خارجی كه در داخل تولید می شود و در واقع تولید داخل محسوب می شود و دسته سوم كالاهای صرفاً خارجی وارداتی كه حجم بسیار كمی از محصولات عرضه شده در شهروند را شامل می شود و با رعایت تمام ضوابط از نظر ورود قانونی کالا، این اقلام به فهرست بارکد‌های فروشگاه های شهروند افزوده می‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافروشگاه شهروند ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: