آرشیو خبر کد خبر: 12947     

تورهای ری‌گردی با اتوبوس‌های دو طبقه

مهر
شهردار منطقه۲۰ گفت: این منطقه، با تورهای ری‌گردی در اتوبوس‌های دو طبقه، میزبان مسافران نوروزی است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۳ فروردين ساعت 14:16

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید احمد صفوی شهردار منطقه ۲۰ تهران در بازدید از ستاد گردشگری شهرداری تهران گفت: اقدامات لازم جهت شناخت و معرفی اماکن گردشگری، و تفریحی تهران، انجام شده است و تسهیلات مناسب به گردشگران و مسافران نوروزی تدارک دیده شده است.

وی افزود: در منطقه ۲۰ شهرداری تهران، ۵ ایستگاه اطلاع‌رسانی، در میادین اصلی و ورودی‌های اصلی منطقه مستقر شده است و مسافران با مراجعه به این مراکز می‌توانند ضمن استفاده از راهنمایی‌های متصدیان، بسته‌های فرهنگی، مجله تهران، تهران کارت، نقشه جامع گردشگری منطقه ۲۰ شامل اطلاعات کامل و آدرس مراکز مذهبی و آثار باستانی و مراکز خدماتی و غیره گردشگری را در یافت و از آن استفاده کنند.

صفوی خاطر نشان کرد: این منطقه با همکاری میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ری نسبت به برپایی تورهای نیم روزه ری گردی، از ۶ تا ۱۲ فروردین اقدام خواهد کرد که این تورها به صورت رایگان برپا و توسط تور لیدرها معرفی می‌شود. همچنین تورهای یک روزه با اتوبوس دو طبقه تهرانگردی برای اولین بار در ایران تدارک دیده شده است. همچنین یک تور رایگان ویژه خانواده شهدای محلات در نظر گرفته شده است و پذیرای ۱۶۰ خانوار معظم شهدای مدافع حرم و ۸۰ نفر از خانواده شهدای معظم دفاع مقدس خواهد بود.

وی عنوان کرد: تا کنون ۴۰۰ مسافر در منطقه ۲۰ اسکان داده شده است و به دلیل وجود حرم حضرت عبدالعظیم حسنی به عنوان مهمترین مکان گردشگری تهران محسوب شده و مسافران بسیاری را به خود جذب کرده است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاتور , گردشگری , تهران , منطقه20 ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: