آرشیو خبر کد خبر: 14256     

توجه جدی به ایده پردازی در منطقه9

شهرنوشت
شهردار منطقه 9 از تشکیل اتاق های فکر و توجه جدی به ایده پردازی در معاونت‌های منطقه خبر داد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ سه شنبه ۲۳ آبان ساعت 21:50

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با تاکید بر رویکرد های مجموعه مدیریت شهری در خصوص تشکیل اتاق‌های فکر و توجه جدی به ایده‌پردازی، اتخاذ تصمیمات کارشناسانه و راهبردهای دکتر نجفی شهردار تهران، گفت: با ارائه ایده‌های خلاقانه از سوی کارکنان در موضوعات مختلف و اجرای آن می‌توانیم زمینه را برای افزایش رفاه آنها و شهروندان در منطقه‌ای آباد و همراه با نشاط فراهم کنیم.
وی با اشاره به ضرورت بهره‌گیری از نظرات، سلائق مختلف و پیشنهادات خلاقانه‌ی کارکنان گفت: تلاش بر این است که در اتاق‌های فکر، اولویت‌های مهم حال حاضرِ منطقه شامل مباحث درآمدزایی، صرفه‌جویی در هزینه‌ها، تحقق تعهدات و ایجاد رونق اقتصادی مورد بحث و بررسی قرار بگیرند تا با راهکارهای متفاوت و نوآورانه بتوانیم در جهت شناسایی و اقدام برای رفع مشکلات بکوشیم.
شهردار منطقه 9، ایده‌ها و مشارکت کارکنان در اتاق‌های فکر را  اقدام موثری در جهت ارائه خدمات  مطلوب‌تر به شهروندان دانست و با اشاره به برگزاری مستمر و منظم جلسات اتاق فکر افزود: منطقه در صدد است با بکارگیریِ ابزارهای مناسب تشویقی، انگیزه‌های کارکنان را  برای مشارکت در این زمینه افزایش دهد.

ارسال کمک‌های ستاد بحران منطقه 9 برای آسیب‌دیدگان زلزله
ستاد بحران منطقه 9، اقدام به ارسال برخی از اقلام مورد نیاز آسیب‌دیدگان در زلزله غرب کرد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید علی مفاخریان شهردار منطقه ضمن اظهار تاسف از وقوع زلزله و همدردی با آسیب‌دیدگانِ این حادثه، با تاکید بر لزوم همدلی و کمک‌رسانی در این زمینه گفت: ستاد بحران منطقه 9 ، برای کمک‌رسانی به مردم در مناطق صدمه‌دیده، اقدام به ارسال نود تخته چادر اسکلتی و نود تخته پتو به سرپل ذهاب کرد.

برگزاری جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 9 با شهروندان
جلسه ملاقات مردمی شهردار منطقه 9 با شهروندان با هدف تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به درخواست های مردمی برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9،درراستای رسیدگی به مشکلات شهروندان،جلسه ملاقات مردمی شهردار با حضور دکتر سید علی مفاخریان شهردار منطقه 9 و جمعی از شهروندان برگزار شد.
در این جلسه درخواست‌های 27 نفر از شهروندان در زمینه‌های شهرسازی، املاک و عمران مورد رسیدگی و بررسی قرار گرفت.

همسطح سازی حریم میدان آزادی
معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 9 ، اقدام به  همسطح سازی حریم میدان آزادی کرد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 9 ، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با اشاره به اهمیت میدان آزادی به عنوان ورودی غربی پایتخت و نماد تهران، این میدان را یکی از نقاط مهم تبادل سفر در پایتخت دانست و افزود: معاونت حمل و نقل و ترافیک منطقه 9 به منظور تسهیل در تردد گردشگران، سالمندان، جانبازان و سایر شهروندانی که از پیاده روهای اطراف میدان آزادی استفاده می‌کنند، نسبت به همسطح سازی 21 نقطه از رینگ داخلی و بیرونی میدان به متراژ 3800 متر مربع اقدام کرد.

قرار گرفتن ناحیه یک منطقه 9 در بین ده ناحیه برتر شهرداری تهران
شهردار منطقه 9 از عملکرد مطلوب منطقه بر اساس گزارش عملکرد سامانه سامن در مهر ماه خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه9، سید علی مفاخریان شهردار منطقه با اشاره به گزارش عملکرد مهر ماه سامانه سامن(سامانه مکانمند نگهداشت شهر)، و تقدیر از تلاش‌های همکاران در معاونت‌ها و نواحی  گفت: عملکرد منطقه و نواحی یک و دو بر اساس اطلاعات این سامانه مطلوب ارزیابی شده است؛ ناحیه یک با 8/184 امتیاز، حائز  رتبه اول در منطقه شد و جزء ده ناحیه برتر شهرداری تهران قرار گرفت.
وی با اشاره به 9/157 امتیاز ناحیه دو افزود: در ناحیه یک از میان 4134 پیام، تعداد 3238 پیام و در ناحیه دو از مجموع 2889 پیام، ، 2870 پیام به صورت صحیح بایگانی شدند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهرداری منطقه9 , اتاق فکر , اخبار مناطق تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: