آرشیو خبر کد خبر: 12922     

توجه بیشتر به برنامه های اسكواش تهران

تهران رسانه
مجمع عمومی هیئت اسكواش استان تهران با حضور گل محمدی مدیر كل ورزش و جوانان استان تهران و سلیمانی رئیس فدراسیون اسكواش به منظور تصویب برنامه ها و بررسی عملكرد هیئت برگزار شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۵ چهارشنبه ۲۵ اسفند ساعت 06:48

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، در این مجمع مدیركل وزش و جوانان استان تهران با اشاره به استقبال عمومی از اسكواش گفت: اسكواش در تهران از جایگاه خوبی برخوردار است، بنابراین باید توجه بیشتری به فعالیت ها و اجرای برنامه های آن شود.
گل محمدی افزود: یكی از سیاست های اساسی اداره كل درخصوص مدیریت هیئت های ورزشی اجرای برنامه های توسعه از جمله ایجاد زیرساخت های مناسب، خواهد بود. توقع اداره كل از هیئت ها ایجاد ساز و كار مناسب در برگزاری مجمع و همچنین تلاش برای اخذ میزبانی های بین المللی است.

وی چالش و نقد در مجمع را برای پیشبرد اهداف هم لازم دانست و گفت: اعتقاد دارم مجمع یك فرصت و حق قانونی برای اعضاء است. پویایی در تضارب آراء می تو اند به رئیس هیئت كمك نماید.
مدیركل ورزش و جوانان استان تهران، تلاش های هیئت اسكواش در میزبانی رویداد بین المللی در سالجاری را مورد توجه قرار داد و از اعضاء هیئت تشكر كرد.
در این مجمع آران رئیس هیئت اسكواش استان تهران با ارائه گزارش عملكرد یكساله برنامه سال96 را نیز به نظر اعضاء رساند که مورد تصویب قرار گرفت.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااسکواش , ورزش تهران , اداره ورزش ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: