آرشیو خبر کد خبر: 13698     

تهران شرایط لازم برای زندگی را ندارد

تسنیم
رئیس شورای اسلامی شهر تهران از توسعه حمل و نقل عمومی در ۴ سال آینده خبر داد و گفت: شهر تهران با جمعیت بالغ بر 10 میلیون نفر شرایط لازم را برای زندگی شهروندان ندارد و باید این وضعیت تغییر کند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۱۱ شهريور ساعت 17:21

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، محسن هاشمی رفسنجانی با اشاره به مشکلات شهر تهران اظهار کرد: مهمترین معضل در شهر ترافیک و آلودگی است که مشکلات بسیاری را برای شهروندان ایجاد کرده است.

وی تصریح کرد: شهر تهران با جمعیت بالغ بر 10 میلیون نفر شرایط لازم را برای زندگی شهروندان ندارد و باید این وضعیت تغییر کند.

هاشمی بیان کرد: بحث آلودگی هوا و ترافیک از مواردی است که باید مورد توجه مدیریت شهری اعم از شهرداری و شورای شهر قرار بگیرد و در این زمینه تلاش شود تا مشکلات بر طرف شود.

وی افزود: توسعه حمل و نقل عمومی یکی از مواردی است که قطعاً در این دوره پیگیری خواهد شد چرا که وضعیت حمل و نقل عمومی در تهران قابل قبول نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر تهران گفت: توسعه خطوط مترو و ایجاد دسترسی آسان برای شهروندان در سطح شهر یکی از مواردی است که به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

هاشمی با بیان اینکه توسعه خطوط مترو باید بر اساس جمعیت شهر انجام بگیرد، بیان کرد: در این زمینه برنامه ای مدونی پیش بینی شده است چرا که در حال حاضر مترو تهران به لحاظ توسعه خطوط و واگن‌ها باید مورد توجه قرار بگیرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاحمل و نقل تهران , شورای شهر تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: