آرشیو خبر کد خبر: 15110     

تقویت زیر ساخت های گردشگری شهر تهران

استانداری تهران
فرماندار تهران ضمن اشاره به ساخت ۱۸۰ هتل و رستوران در تهران گفت: قطعا بهره برداری از ساخت هتل ها و رستوران ها در آینده نزدیک گامی موثر در توسعه صنعت گردشگری تهران است.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ پنج شنبه ۹ فروردين ساعت 18:47

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، "عیسی فرهادی " با بیان اینکه حدود ۱۸۰ هتل و رستوران در دست ساخت و اقدام داریم،افزود: طبیعتا با آماده سازی این اماکن گام دیگری در راستای تقویت زیر ساخت های گردشگری برداشته ایم.

فرماندار تهران اضافه کرد: تکمیل بزرگراه تهران-شمال نیز می تواند به موضوع جذب گردشگر برای شهر تهران و توسعه گردشگری کمک شایانی کند.

فرهادی در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهرداری تهران ضمن اظهار رضایتمندی از عملکرد شهرداری تهران تصریح کرد: در بحث راهنمایی و اسکان مسافران نوروزی، برنامه ریزی خوبی صورت گرفته و در حال اجرایی شدن است.

وی افزود: برای خدمات دهی به شهروندان تهرانی، مسافران نوروزی و گردشگران اقدامات مطلوبی از سوی شهرداری  تهران ارایه شده است.
فرماندار تهران همچنین از افزایش مسافران نوروزی شهر تهران در سال ۹۷ در مقایسه با سنوات قبل خبر داد و گفت: در صدد تقویت زیر ساخت های گردشگری شهر تهران هستیم.

فرهادی به راه اندازی تورهای تهرانگردی با برنامه غنی و منسجم اشاره کرد و گفت: یکی از  اقدامات بسیار خوب شهرداری تهران در ترویج فرهنگ و صنعت گردشگردی و جذب گردشگر تورهای تهرانگردی است.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافرمانداری تهران , گردشگری تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: