آرشیو خبر کد خبر: 15024     
گفتگو با پورسیدآقایی

تغییرات اصولی در سامانه آنلاین ترافیک تهران

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت؛ قرار است سامانه حمل و نقل و ترافیک تهران جامع باشد و سرویس های مترو، اتوبوسرانی و تاکسی نیز به آن اضافه شود تا شهروندان با استفاده از یک درگاه بتوانند علاوه بر مشاهده ترافیک شهر، در خصوص انتخاب نوع وسیله حمل و نقل نیز از این سامانه اطلاعات لازم را کسب نمایند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۱۸ اسفند ساعت 16:09

محسن پورسید آقایی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری شهر تهران در خصوص سامانه اطلاع رسانی وضعیت ترافیک شهر تهران گفت؛ این سامانه وضعیت ترافیک شهر تهران را بصورت آنلاین به شهروندان نشان می دهد که گاهی اوقات برخی مغایرت ها در نشان دادن ترافیک در آن مشهود است.

وی به عدم شناخت شهروندان با این سامانه اشاره کرد و افزود؛ یکی از سیاست های ما در خصوص کاهش ترافیک در ساعات پیک و اوج آن همین اطلاع رسانی به شهروندان است که با این روش رانندگان میتوانند مسیرهای جایگزین و خلوت را برای تردد خود انتخاب نمایند.

پورسید آقایی در خصوص تجهیز و بروزرسانی فنی تر این سامانه گفت؛ در آینده نزدیک قصد داریم تا سامانه نمایش آنلاین ترافیک شهر تهران را با استانداردهای روز جهانی تطبیق دهیم تا بتوانیم شهروندان را به صورت آنی از ترافیک های نقطه ای شهر هم مطلع سازیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران در آخر افزود؛ قرار است سامانه حمل و نقل و ترافیک تهران جامع باشد و سرویس های مترو، اتوبوسرانی و تاکسی نیز به آن اضافه شود تا شهروندان با استفاده از یک درگاه بتوانند علاوه بر مشاهده ترافیک شهر، در خصوص انتخاب نوع وسیله حمل و نقل نیز از این سامانه اطلاعات لازم را کسب نمایند.

 

برای مشاهده دقیق نقشه ترافیک شهر تهران کلیک کنید

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: