آرشیو خبر کد خبر: 13194     

تصادف مرگبار پژو۴۰۵ در اتوبان بابایی

مهر
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از برخورد یک دستگاه پژو ۴۰۵ با دیواره بتونی حاشیه بزرگراه شهید بابایی خبر داد و گفت: در این حادثه۲ نفر کشته شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲۷ خرداد ساعت 10:48

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، جلال ملکی افزود: ساعت ۲۲:۱۰ شب گذشته حادثه تصادف در مسیر غرب به شرق بزرگراه شهید بابایی ورودی حکیمیه به سامانه ۱۲۵ اعلام و ماموران ۲ ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان کرد: یک دستگاه پژو ۴۰۵ با ۵ سرنشین به هنگام حرکت و بدلایل نامشخص از مسیر اصلی منحرف و پس از برخورد با دیواره بتونی حاشیه بزرگراه به حالت نیمه واژگون در محل متوقف شد.

ملکی ادامه داد: پیش از رسیدن آتش نشانان یک کودک ۸ ساله به همراه یک خانم جوان در بیرون خودرو قرار داشتند اما ۳ نفر از جمله یک مرد ۵۰ ساله و ۲ خانم در داخل خودروی متلاشی شده گرفتار بودند.

وی خاطرنشان کرد: آتش نشانان وارد عملیات شدند و این ۳ نفر را از داخل خودرو خارج و هر ۵ مصدوم این تصادف را تحویل عوامل اورژانس دادند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی یادآور شد: پس از معاینات مشخص شد که کودک ۸ ساله و آقای ۵۰ ساله در این حادثه جان باختند و همچنین۳ خانم مصدوم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی گفت: علت این تصادف از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاآتش نشانی , تصادف , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: