آرشیو خبر کد خبر: 15415     

تشییع شهیدان دوران دفاع مقدس در تهران

فارس
مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران از تشییع 135 شهید دوران دفاع مقدس در دانشگاه تهران خبر داد. این شهدای بزرگوار پنجشنبه در مقابل دانشگاه تهران تشییع می‌شوند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۱۹ شهريور ساعت 08:01

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سید محسن محمودی مدیرکل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران اظهار داشت: شهر تهران بار دیگر میزبان 135 لاله به خون خفته دوران دفاع مقدس است که برای دفاع از این کشور به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

محمودی گفت: مردم انقلابی تهران با استقبال از این پیکرهای مطهر نشان خواهند داد که هرگز از آرمانهای امام و شهدا فاصله نگرفته و با حضور گسترده خود در مراسم تشییع شهدا در شهر تهران صحنه های بیاد ماندنی را خلق خواهند کرد.

مدیر کل شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: از مردم شهید پرور و انقلابی شهر تهران دعوت می‌شود تا در مراسم تشییع با شکوه پیکرهای مطهر۱۳۵ شهید والامقام جنگ تحمیلی که روز پنجشنبه ۲۲ شهریورماه همزمان با سوم ماه محرم است حضور بهم رسانند.

وی افزود: مراسم تشییع ساعت ۹صبح از مقابل درب اصلی دانشگاه تهران بروی مردم انقلابی تهران بسوی خیابان حافظ برگزار می شود.
وی تاکید کرد: مردم با حضور پرشور خود باردیگر وفاداری خود را به امام شهدا، رهبری معظم انقلاب به نمایش خواهند گذاشت.
وی در ادامه گفت: شهدا بر گردن همه مردم و مسؤولان حق دارند و مراسم شهدا همیشه با شکوه بوده و مردم با حضور پر شور خود توطئه های دشمن را خنثی خواهند کرد و نشان خواهند داد که همیشه پشتیبان ولایت فقیه هستند.

محمودی در پایان گفت: مراسم با شکوه وداع با شهدا روز چهارشنبه بعداز نماز مغرب در باغ موزه دفاع مقدس واقع در خیابان شهید حقانی برگزار خواهد شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاشهدای دفاع مقدس ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: