آرشیو خبر کد خبر: 14170     

تحویل اموال مسروقه در ازای خرید مواد

مهر
سرکلانتر دهم پلیس تهران بزرگ از دستگیری دو خرده فروش مواد مخدر و کشف ۱۲۰ گرم مواد مخدر صنعتی خبر داد و گفت: متهمان به ازای فروش مواد مخدر، لوازم داخلی خودرو مسروقه تحویل می گرفتند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۱۳ آبان ساعت 23:14
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرهنگ دوستعلی جلیلیان گفت: در پی اطلاع از خرده فروشی فردی در حوالی خیابان خلازیر، تیمی از مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد برای بررسی موضوع اعزام که در تحقیقات انجام‌شده مشخص شد که خبر صحت داشته و فردی در مغازه سمساری‌اش اقدام به خرده‌فروشی مواد مخدر صنعتی می‌کند.

وی همچنین ادامه داد: در پایش اطلاعاتی صورت گرفته، به دست آمد که افراد مشکوکی که به مغازه سمساری برای خرید مواد مخدر مراجعه می‌کنند در قبال خرید مواد مخدر، لوازم داخلی خودرو مسروقه تحویل می‌دهند.

وی افزود: با هماهنگی مقام قضایی تیمی برای دستگیری متهم اعزام که در یک عملیات ضربتی متهم دستگیر و در بازرسی صورت گرفته علاوه بر کشف ۶.۵ گرم مواد مخدر صنعتی تعدادی اموال مسروقه از قبیل: ضبط و پخش خودرو، ساب ، چادر مسافرتی و باند خودروی مسروقه کشف شد.

سرکلانتری دهم با بیان انتقال متهم به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد و بازجویی صورت گرفته عنوان داشت: متهم در تحقیقات انجام‌شده اقرار کرد که مواد مخدر را از فردی به هویت «ع . ب» خریده است که متهم دوم  نیز در عملیات دیگری دستگیر که در بازرسی‌های صورت گرفته از وی و همچنین خودرو اش مقدار یک‌صد و ۱۴ گرم مواد مخدر صنعتی کشف و متهم به همراه مواد مخدر کشف‌شده به کلانتری ۱۵۲ خانی‌آباد منتقل شدند.

سرهنگ جلیلیان گفت: هر دو متهم برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند.

 نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: