آرشیو خبر کد خبر: 13373     

تجلیل از نخبگان ورزش و مروجین اخلاق

باشگاه خبرنگاران تهران
از نخبگان ورزش و مروجین اخلاق و یک خانواده شهید مدافع حرم در همایش ˝وقار و افتخار˝ که به مناسبت دهه کرامت و با حضور گل محمدی مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد تجلیل شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲ مرداد ساعت 18:36
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، در این مراسم که آذرنوش مسئول سازمان بسیج ورزش کشور، اعظم شیخ مرادی مسئول بسیج ورزش بانوان کشور، فاطمه سلیمی معاون ورزش بانوان استان تهران و مروجین اخلاق در ورزش حضور داشتند، گل محمدی با بیان اینکه این گونه تجلیل ها و برنامه ها مورد تائید و اقدامی ارزشی می باشد، تاکید کرد: رعایت اخلاق در ورزش از اهم واجبات هست و شما می توانید از مروجین این امر باشید. روحیه اخلاق مداری و منش ورزشکاران، مهمترین بارزه آنان است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: البته توقع ما بیشتر از این موارد است تا به هر بهانه ای از بانوان تجلیل گردد و هنوز به صورت شایسته نتوانسته ایم، در این مورد اقدام نماییم.
وی از کمبود سرانه ورزشی که موجب فقر حرکتی بانوان در تهران شده، گفت و افزود: کرامت بانوان باید در ابعاد مختلف مد نظر قرار گیرد. دراین راستا باید تلاش کنیم که فقر حرکتی با ایجاد برنامه ها و توسعه سرانه ورزشی مرتفع گردد.
گل محمدی خاطر نشان کرد: با برگزاری مجالس مشترک در عمل ثابت کنیم که با هم وحدت رویه داریم و با عملیاتی کردن آن، جشن ها و مراسم را به طور مشترک برگزار کنیم.
وی افزود: فلسفه وجودی ما خدمت به جامعه ورزشی است و دختران بیشتر از هر بخشی شایسته این خدمت هستند.
در ادامه حجت الاسلام خزائی مدرس حوزه و دانشگاه، درمورد معنویت دهه کرامت و نقش اولیا در ترویج اخلاق در جامعه سخن گفت.
در پایان از نخبگان ورزش و مروجین اخلاق و یک خانواده شهید مدافع حرم به شرح ذیل تجلیل شد:
-سیمین رضایی داور بین المللی در رشته تنیس روی میز
-مانا حسینی بای، قهرمان ملی شنا
-سمانه خوش قدم، مربی بین المللی کاراته
-ملیکا تلخابی، ژیمناستیک

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , اخبار ورزشی تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: