آرشیو خبر کد خبر: 15232     

تجلیل از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی

روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب
از چند تن از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور که دانشجوی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب هستند با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه در مرکز تهران جنوب تقدیر شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ شنبه ۲۹ ارديبهشت ساعت 15:22

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب؛ طی مراسم از 10 تن از دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب که از مدال آوران هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشورهستند تقدیر شد.
در این مراسم که با حضور دکتر محمدهادی امین ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور، دکتر مجید صفاری نیا مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه پیام نور و دکتر عنایت الله نجیب زاده رئیس دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب برگزار شد، از 10 تن از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب که در رشته های دو و میدانی، تکواندو، کاراته، تنیس روی میز و کشتی فرنگی هشتمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان پسر دانشگاههای پیام نور سراسر کشور تقدیر به عمل آمد.
در این مراسم دکتر ناجی معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور ضمن اعلام حمایت معاونت فرهنگی،اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نور از انجمن ها و کانون های علمی دانشجویی، خواستار مشارکت بیشتر دانشجویان در برنامه های فرهنگی شد.
وی فعالیت های فرهنگی انجمن ها و کانون های علمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب را در سطح خوب توصیف نمود.
دکتر ناجی همچنین با بیان اینکه دو نفر از بانوان قهرمان تیم ملی فوتسال آسیا از دانشجویان دانشگاه پیام نور مرکز تهران جنوب بودند گفت: در مجموع 6 نفر از  12 نفر اعضا تیم ملی فوتسال بانوان آسیا از دانشجویان دانشگاه پیام نور هستند که خود نشانگر فعالیت خوب حوزه فرهنگی دانشگاه می باشد.
معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه پیام نورافزود: امیدواریم درخشش های بیشتر، حضور بهتر با همراهی شما دانشجویان برای جلب مشارکت نهاد های خارج از دانشگاه در انجام فعالیت های بیشتر انجمن ها و کانون های دانشجویی را شاهد باشیم، که این همکاری بین دانشگاه و نهاد های خارج می تواند موجب ارتقا فرهنگ جامعه شود.


اسامی نفرات برتر

تکواندو: یوسف ضیغمی مقام اول
دو میدانی: امیرمحمد باقری تاج مقام اول 1500 متر و مقام دوم 800 متر
    پیمان نصیرنژاد مقام دوم 400 متر و مقام دوم 200 متر
کاراته: امیرحسین البرز مقام دوم کاتای انفرادی و مقام دوم کاتای تیمی
تنیس روی میز: حسین فرنوش مقام دوم انفرادی آزاد و مقام دوم تیمی
کشتی فرنگی: قاسم پورکریم مقام سوم وزن 97 کیلوگرم- محمود علی اوسط مقام سوم 130 کیلوگرم

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاپیام نور تهران جنوب ,



نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: