آرشیو خبر کد خبر: 14349     

بیمارستانهای تهران ناایمن هستند

مهر
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: ۹۰ درصد بیمارستانهای تهران بالای ۴۰ سال دارند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ چهارشنبه ۸ آذر ساعت 06:01

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، زهرا نژادبهرام در بیست و پنجمین جلسه شورای تهران، ری و تجریش، در خصوص ناایمن بودن بیمارستان های تهران، تذکر داد.

عضو هیات رئیسه شورا با هشدار در خصوص فضاهای ناایمن به خصوص بیمارستان ها، گفت: براساس گزارش شهرداری در مناطق ۱۱ و ۱۲ شهر تهران، ۲۴۳ مورد فضای ناایمن از سوی شهرداری گزارش  شده است.

نژادبهرام با مهم خواندن بحث ایمن سازی، اعلام کرد که بیش از ۹۰ درصد بیمارستان های تهران، عمری بالای ۴۰ سال دارند و این در حالی است که بیمارستان ها به جای این که مکانی برای آلام درد باشند، با تبدیل شدن به ناامن ترین اماکن شهر، دردی بر دردها افزوده اند.

او با اشاره به این که این فضاهای ناایمن به تاییدیه آتشنشانی نیاز دارند و در این خصوص اقدامی صورت نمی گیرد، عدم اقدام در این خصوص را نوعی بی قانونی دانست و افزود: هم اکنون، ۱۹ بیمارستان به لحاظ سیستم اطفا و اعلام حریق و سایر نکات ایمنی، در اولویت قرار دارند.

نژادبهرام با این توضیح که پلمپ بیمارستان ها به راحتی امکان پذیر نیست، از شهرداری تقاضا کرد که هماهنگی با وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی، اقدامات لازم را انجام دهند. در زلزله کرمانشاه، از بین رفتن بیمارستان یکی از مهمترین مسائل تشدید بحران بود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هازهرا نژادبهرام , بیمارستان تهران , ایمنی بیمارستان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: