آرشیو خبر کد خبر: 13127     

بزرگترین زیپ لاین تهران افتتاح شد

تسنیم
بزرگ‌ترین زیپ لاین تهران در محوطه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس افتتاح شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۸ خرداد ساعت 09:12

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، بزرگ‌ترین زیپ لاین تهران به طول 210 متر و ارتفاع 35 متر از سطح زمین  در ضلع جنوبی محوطه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس  افتتاح شد.

قاسم قاسم خانی معاون برنامه ریزی و توسعه موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در حاشیه آیین افتتاح این زیپ لاین اظهار کرد: نوجوانان و جوانان طیف قابل توجهی از مخاطبان موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس هستند و این مجموعه تلاش دارد تا این عزیزان  با حضور در موزه علاوه بر آشنایی با مفاهیم و ارزش های انقلاب و دفاع مقدس بتوانند از تفریحات سالم و مهیج نیز استفاده کنند.

وی افزود: ایجاد فضای تفریحی ، ورزشی و هیجانی برای نوجوانان و جوانان در مجموعه موزه یکی از اهداف ماست و سعی داریم با ایجاد فضاهای تفریحی و ورزشی متناسب با دفاع مقدس زمینه مناسبی را برای اردو های یک روزه نوجوانان و جوانان طراحی کنیم.

قاسم خانی بیان کرد: ان شاءالله در روزهای آینده بخش سقوط آزاد و سالن  شبیه ساز تیراندازی شهید همدانی نیز به بهره برداری می رسد و علاقمندان می توانند از این مجموعه های ورزشی و هیجانی نیز استفاده کنند.

برپایه این گزارش, زیپ لاین یک تفریح سالم و خانوادگی می باشد که از طریق یک قرقره که به یک سیم بکسل وصل شده و از مسافتی بین دو نقطه عبور می‌کند.علاقمندان می توانند در ماه مبارک رمضان با 50 درصد تخفیف از زیپ لاین موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس استفاده کنند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هازیپ لاین , تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: