آرشیو خبر کد خبر: 15495     

برخورد با عرضه‌کنندگان پوشاک قاچاق در تهران

تهران رسانه
مدیرکل تعزیرات استان تهران با اشاره به آغاز طرح ضربتی مبارزه به قاچاق پوشاک گفت: با شناسایی امکان عرضه پوشاک قاچاق از هفته آینده برخورد با این پدیده با قاطعیت بیشتری صورت می‌گیرد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ پنج شنبه ۶ دي ساعت 11:44

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، محمدعلی اسفنانی با اشاره به آغاز طرح ضربتی بنا به تصویب در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در برخورد با پدیده قاچاق پوشاک اظهار داشت: بنا به گزارشات واصله حدود 2.5 میلیارد دلار پوشاک در کشور قاچاق می‌شود.

وی ادامه داد: هر چند نوسانات قیمت بازار سبب شد قاچاق پوشاک چندانی در بازار وجود نداشته باشد اما همین تعداد قاچاق نیز بسیار قابل توجه است.

مدیرکل تعزیرات استان تهران افزود: این طرح با کمک وزارتخانه‌های اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت و قوه قضائیه آغاز شده که با شناسایی امکان عرضه پوشاک قاچاق از هفته آینده برخورد با این پدیده با قاطعیت بیشتری صورت می‌گیرد.

اسفنانی در پایان خاطرنشان کرد: کالای قاچاق روند و روال ویژه خود را دارد و هیچ‌گاه وارد بازار نمی‌شود و تنها کالاهای احتکار شده هستند که با طی مراحل قانونی وارد بازار می‌شوند که در حال حاضر برخی از آن‌ها وارد بازار و برخی دیگر نیز با قطعی شدن رأی وارد بازار می‌شود.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااصناف تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: