آرشیو خبر کد خبر: 14359     

برترین های نخستین دوره المپیاد ورزشی آینده سازان

باشگاه خبرنگاران تهران
شمال شرق پایتخت قهرمان المپیاد ورزشی آینده سازان مناطق استان تهران شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ پنج شنبه ۹ آذر ساعت 16:56

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، پیام نظر افزود: در این رویداد ورزشی در مجموع شمال شرق، شمال غرب و شهریار به ترتیب با 110، 72 و 71 نشان طلا جایگاه اول تا سوم را بدست آوردند.

وی با بیان اینکه ملاک تیم ها در کسب مدال طلا، میزبانی و اعزام تیم در این رویداد ورزشی می باشد، ادامه داد: ورامین، جنوب غرب، پاکدشت، دماوند، ملارد، قدس و اسلامشهر جایگاه چهارم تا دهم را کسب کردند.

مدیر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران اظهارداشـت: دربخش اعزام تیم های مردان به ترتیب شمال شرق، جنوب شرق و ورامین با 33، 24 و 23 تیم و دربخش زنان شمال شرق، جنوب شرق و شهریار با 22، 18و 16 در این رویداد، بیشترین حضور را داشتند.

وی ادامه داد: دربخش میزبانی مردان، شمال شرق، دماوند و ورامین (مشترک) و پاکداشت به ترتیب 15، 9 و 7 و دربخش زنان نیز دماوند، پاکدشت و ورامین(مشترک) و شمال شرق به ترتیب با 8 ، 7 و 6 میزبانی اول تا سوم بودند.

نظر گفت: المپیاد ورزش آینده سازان در رده سنی نوجوانان و جوانان دختر و پسر با شرکت بیش از7هزار و 800ورزشکار در چهار منطقه از جمله حوزه های شهر تهران(شهرری، شمیرانات، شمال غرب، شمال شرق، جنوب غرب و جنوب شرق)، شرق استان( پردیس، رودهن، فیروزکوه، دماوند و آبعلی)، جنوب شرق(ورامین، پاکدشت، قرچک و پیشوا) و غرب تهران( اسلامشهر، شهریار، رباط کریم، قدس و ملارد) ازنیمه دوم مردادماه امسال آغاز و تا پایان آبان ماه ادامه داشت.

وی با بیان اینکه مسابقات ورزشی در 2مرحله به صورت تیمی و انفرادی برگزار شد، ادامه داد: در این رویداد 34 رشته ورزشی برای مردان و 27 رشته برای زنان در راستای ستاد 2020 و در جهت نگرش به شهرستان های کم برخوردار، تقویت مدیریت برگزاری مسابقات، شناسایی نخبگان ورزشی و ایجاد شادابی و نشاط جامعه ورزشی انجام شد.

نظر همچنین در خصوص صحبت مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران مبنی براینکه گزارش مسابقات آینده سازان مبنای قضاوت بر عملکرد مدیران ورزش تهران خواهد بود، خاطر نشان کرد: تصمیمات مدیریتی برای حوزه ها و شهرستان ها منبعث از گزارش عملکرد مسابقات آینده سازان است .

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاورزش تهران , اداره ورزش تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: