آرشیو خبر کد خبر: 13036     

برای انتخاب بازیگران در ژانر وحشت دستمان بسته است

باشگاه خبرنگاران
کارگردان فیلم «زار» گفت: امیدوارم با حمایت مخاطبان از اینگونه فیلم‌ها، ژانر وحشت رونق پیدا کند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ شنبه ۲ ارديبهشت ساعت 15:18
به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، نیما فراهی کارگردان فیلم سینمایی «زار» در خصوص اکران فیلم خود در جشنواره جهانی فیلم فجر گفت: تجربه تولید یک فیلم در ژانر وحشت سختی‌های خودش را دارد؛ چرا که عوامل با احتیاط در این گونه فیلم ها حضور پیدا می‌کنند و برای انتخاب بازیگرها نیز دستمان بسته است و نباید به بازیگران شناخته شده در فیلم‌هایمان نقشی بدهیم.  

وی ادامه داد: با این حال فکر می‌کنم ساخت فیلم در ژانر وحشت امکان پذیر است و تجربه ساخت این فیلم با تمام سختی‌هایش بسیار دلچسب بود.  

فراهی در خصوص موضوع فیلم خود افزود: فیلم ما در زیر مجموعه فیلم‌هایی نظیر «حلقه و کینه» است و مانند آنها به فضای متافیزیک و موجودات ارگانیک ورود کرده است. ترس فیلم ما از جنس هیجان این دنیایی نیست که امیدوارم مورد قبول مخاطبان قرار گیرد.  

این کارگردان سینما در مورد حضور فیلم خود در جشنواره‌ها تصریح کرد: تا به امروز امکان حضور فیلم «زار» در چندین جشنواره بین‌المللی نظیر جشنوراه فیلم‌های ترسناک مسکو وجود داشته است؛ اما نمایش فیلم ما در این جشنواره ها قطعی نشده است. بنابراین اولین اکران فیلم زار در جشنوراه جهانی فیلم فجر است.  

در پایان نیما فراهی کارگردان فیلم سینمایی «زار» در خصوص حمایت از فیلم‌های ژانر وحشت تأکید کرد: امیدوارم با حمایت مخاطبین از اینگونه فیلم ها، ژانر وحشت رونق پیدا کند. چرا که تا به امروز وجود فیلم های ژانر وحشت در سینمای ایران خالی بوده است.

گفتنی است؛ فیلم «زار» به کارگردانی نیما فراهی و تهیه کنندگی امیر پورکیان در تابستان سال 1395 با بازیگران جوان تئاتر و سینما در ژانر وحشت ساخته شد و با محدودیت سنی 16 سال، اولین اکران خود را در جشنواره جهانی فیلم فجر تجربه می‌کند. 
 
فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هافیلم زار , خانه فیلم پروان , امیر پورکیان ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: