آرشیو خبر کد خبر: 15269     

بازسازی پلاسکو تا دوسال آینده

سرانجام پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور استاندار تهران و بررسی ابعاد مختلف اجرای پروژه ساختمان پلاسکو، قرار شد ساختمان جدید پلاسکو تا عید فطر سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۷ دوشنبه ۲۱ خرداد ساعت 20:04

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، سرانجام پس از برگزاری جلسات متعدد با حضور استاندار تهران و بررسی ابعاد مختلف اجرای پروژه ساختمان پلاسکو ، در جلسه عصر روز (دوشنبه۲۱ خردادماه) با حضور استاندار تهران، رئیس بنیاد مستضعفان، جمعی از مدیران استانی و کسبه ساختمان پلاسکو قرار شد؛ ساختمان جدید پلاسکو تا عید فطر سال ۹۹ به بهره برداری برسد.
 
استاندار تهران در این جلسه گفت:  از زمانی که رسیدگی به وضعیت ساختمان پلاسکو و اجرای طرح جدید آن به استانداری تهران محول شد جلسات متعددی تا کنون برگزار شده است.

 وی افزود: در نهایت قرار شد ساختمان بازسازی شود، به نحوی که ۵ طبقه برای اقدامات خدماتی ساخته شود و از محل درآمد آن هزینه های ساختمان تامین شود.بنیاد مستضعفان هزینه های ساختمان را تقبل کرده است.
 
به گفته استاندار تهران؛از عید فطر امسال کار بازسازی ساختمان ۱۵ طبقه پلاسکو کلید خواهد خورد و در عید فطر دو سال آینده به بهره برداری می رسد.
 
مقیمی در پایان گفت: قسمت پشت ساختمان ۱۵ طبقه پلاسکو که در ۵ طبقه است، به عقیده برخی از کسبه و ساکنان پلاسکو امکان مقاوم سازی دارد و قبول کردند با هزینه ساکنان مقاوم سازی انجام شود، تعدادی هم البته عقیده بر نوسازی این ساختمان همچون ساختمان ۱۵ طبقه دارند،برای این کار نظرسنجی ساکنان از طریق فرمانداری،شورای کسبه پلاسکو و اتاق اصناف انجام خواهد شد و مهندس مشاور طرح را ارائه دهد وپس از تایید ،شهرداری طبق طرح مقاوم سازی یا نوسازی پروانه بدون هزینه صادر خواهد کرد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هااستانداری تهران , ساختمان پلاسکو ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: