آرشیو خبر کد خبر: 14750     

انتصاب در مناطق آموزش و پرورش تهران

باشگاه خبرنگاران جوان
مدیران مناطق 7 و 9 آموزش و پرورش شهر تهران منصوب شدند.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ دوشنبه ۲ بهمن ساعت 18:36

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، طی حکمی از سوی عباسعلی باقری، ربوشه به عنوان مدیر آموزش و پرورش منطقه 7 و علی اکبر محسنی نسب به عنوان مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 شهر تهران منصوب شدند.

مراسم تودیع کیارستمی و معارفه ربوشه به سمت مدیرآموزش و پرورش منطقه 7 با حضور باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و شورای معاونین و همکاران این منطقه, در محل سالن شهید مطهری منطقه 7 برگزارشد.

در ابتدای این جلسه کیارستمی با معرفی همکاران منطقه و ضمن قدردانی از خدمات آنها گفت: من افتخار می کنم که سرباز نظام هستم و در هر فضایی که امکان خدمت فراهم باشد به این وظیفه عمل خواهم کرد.

وی اولویت اصلی در زمان مدیریت خود را  توجه به دانش آموزان و فرهنگیان برشمرد و افزود: كار تیمی را با همکاران خود در منطقه تمرین نمودیم و پیش بردیم.

سعید ربوشه نیز با اشاره به اینكه خدمت در سمت مدیریت آموزش و پرورش منطقه 7 شروع دوستی ها میان همكاران خواهد بودع بر داشتن صداقت در امور تصریح كرد و گفت: یكی از اصول مهم صادقانه عمل كردن است. مردم ، جامعه و فرهنگیان فرهیخته، متاع صداقت را همیشه می خرند و این متاع را با خود به این منطقه آورده ام و تمام تلاش خود را با كمك شما در جهت پیشرفت منطقه خواهم نمود.

وی با تاكید بر افزایش یادگیری ها اظهارداشت: به میزانی که یادگیرنده باشیم، مدارس و معلمان هم بهره خواهند شد. ربوشه ادامه داد: می بایست این مجاورت های كاری را تبدیل به عشق و صمیمت در امور كنیم و خلق یادگیرندگی را افزایش دهیم

 در ادامه مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران نیز با شكرگزاری از درگاه خداوند بابت تمام نعمت ها، بویژه نعمت همکاران خوب، افزود: وضعیت کشور ما در بحث توسعه پایدار باید تقویت شود. کشوری توسعه پایدار می یابد كه وضعیت تعلیم و تربیت مناسبی داشته باشد.

مهندس باقری نقش خانواده ها را در قدم اول و نقش مدارس را بعد از آن بی بدیل قلمداد نمود و با اشاره به وضعیت نیروی انسانی گفت: قریب به اتفاق معلمان در دوره دوم متوسطه تهران را نیروهای حق التدریس تشكیل می دهند.

 مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینكه در این وضعیت باید از پتانسیل همه اركان تربیت، من جمله خانواده ها، رسانه، نهادها و دستگاه های مختلف استفاده کنیم، تربیت را کار عظمیی عنوان نمود كه با  كمك تمامی اركان محقق خواهد شد.

وی با اشاره به اینكه این تغییرات و جابجایی ها برای کسب وضعیت بهتر است، کیارستمی را فردی صادق، سالم، دست پاك و صریح دانست و اضافه كرد: مدیر خوب مدیری است كه مدرسه را خوب درک کرده باشد.

مهندس باقری بر استفاده از مدیران تازه نفس در موقعیت های جدید تاكید نمود و ابراز امیداوری كرد تا در زمان مدیریت آقای ربوشه در سمت مدیریت منطقه 7 كه دارای سابقه خوبی در مدیریت هستند و دارای مدارج علمی خوبی می باشند، روند روبه رشد فعالیت ها ادامه یابد.

مراسم تودیع ربوشه و معارفه محسنی نسب به سمت مدیرآموزش و پرورش منطقه 9 با حضور باقری مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران و شورای معاونین و همکاران این منطقه, در محل اتاق شورای منطقه 9 برگزار گردید .

در این جلسه مهندس باقری با تقدیر از ربوشه و معرفی محسنی نسب به سمت مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 اظهارداشت: در قران کریم سنت خداوند تحت عنوان تغییر و تحول آمده است .

مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران افزود: وجود همكاران و مدیران لایق، افتخار بزرگی است برای مجموعه آموزش و پرورش ادامه داد: حضور و وجود همکاران خوب جزو نعمات الهی است و خداوند را از این بابت سپاسگزارم.

وی ربوشه را فردی با سابقه خوب مدیریتی معرفی نمود كه دارای مدارج علمی خوبی می باشند و ابراز امیدواری نمود در زمان تصدی آقای محسنی نسب در سمت مدیریت آموزش و پرورش منطقه 9، روند روبه رشد فعالیت ها ادامه یابد.

باقری با اشاره به كوتاهی عمر انسان در مقیاس با عمر جهان افزود: در مقابل این زمان ها، عمر خدمتی و مدیریتی ما بسیار كوتاهتر است و هر كسی كه در این زمان بتواند اثرماندگاری از خود به جا بگذارد موفق خواهد بود.

وی بر اصلاح و ارتقای وضعیت آموزش و پرورش تصریح كرد و گفت: در این شرایط كه امر تعلیم و تربیت كار دشواری به حساب می آید، حق خروج حتی یک نفر از نیروها را نداریم و هنر امروز ما، مشارکت دادن افراد و استفاده از استعداد همه همکاران است .

مدیركل آموزش و پرورش شهر تهران رسیدگی به مدارس ابتدایی را از اولویت های اصلی آموزش و پرورش قلمداد نمود و اضافه كرد: مهم این است که خداوند در پایان دوران مسولیت از ما راضی باشد، بندگان خدا، عائله خداوند هستند، بنابراین رضایت بندگان اگر حاصل شود، رضایت خدا حاصل خواهد شد .

در ابتدای این جلسه، ربوشه با بیان اینکه به مدت 4سال و 1 ماه که در منطقه 9 خدمت کردم, شیرین ترین لحظات زندگی و فرصت خدمتگزاری من بود ، ابراز امیدواری نمود ورود و خروج ما در راه و توام با صدق باشد و متاع صداقت را برای یک مدیر و مسئول حیاتی قلمداد كرد .

ربوشه منطقه 9 را منطقه ای با روح و توام با لذت معرفی کرد است و از خدمات همكاران خود تقدیر نمود.  

در ادامه محسنی نسب مدیر آموزش و پرورش منطقه 9 نیز با تشكر از اعتماد مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران نسبت به خود و تقدیر از خدمات روبوشه افزود: مسولیت ها گذراست و مسئولیت را امانتی دانست كه اگر بتوانیم آن را خوب انتقال دهیم و ارتقا ببخشیم عاقبت به خیر خواهیم شد.

وی ابراز امیدواری كرد با تاكید بر روابط انسانی در جهت تعالی آموزش و پرورش و همراهی همکاران منطقه قدم های بلندی را بردارند.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاآموزش و پرورش تهران , مدارس تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: