آرشیو خبر کد خبر: 14819     

امکانات سرای محله در اختیار بازنشستگان تهرانی

باشگاه خبرنگاران جوان
مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: ایجاد خانه امید برای بازنشستگان تهرانی در دستور کار صندوق بازنشستگی قرار دارد و به شرط مهیا شدن فضای مورد نیاز و انجام تعاملات نهایی با شهرداری، مجموعه خانه امید بازنشستگان تهرانی در اولین فرصت راه اندازی خواهد شد.
تاریخ انتشار :۱۳۹۶ جمعه ۱۳ بهمن ساعت 21:05

به گزارش پایگاه خبری شهر تهران، عباس رشیدی مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری، در گفتگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار کرد: با توجه به گستردگی کلانشهر تهران، یک خانه امید به تنهایی نمی تواند جوابگوی نیاز بازنشستگان این استان باشد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: قریب به 300 هزار نفر از بازنشستگان در استان تهران ساکن هستند و صندوق بازنشستگی کشوری برای این افراد برنامه های فرهنگی، هنری و اجتماعی خاصی را در نظر گرفته است و به همین منظور رایزنی هایی با شهرداری انجام داده است.

مدیر کل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: بر اساس تعاملات و هماهنگی های صورت گرفته میان صندوق بازنشستگی با شهرداری، قرار است که فعلا به صورت موقت از امکانات سرای محله برای ارائه خدمات فرهنگی و اجتماعی استفاده  شود.

رشیدی یادآور شد: ایجاد خانه امید برای بازنشستگان تهرانی در دستور کار صندوق بازنشستگی قرار دارد و به شرط مهیا شدن فضای مورد نیاز و انجام تعاملات نهایی با شهرداری مجموعه خانه امید بازنشستگان تهرانی در اولین فرصت راه اندازی خواهد شد.

 

فایل ها / برچسب ها برچسب ها برچسب هاخانه امید , بازنشستگان تهران , سرای محله تهران ,نام :  
پست الکترونیکی :    
نظر شما :  
کد امنیتی: